Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem ért meg engem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem ért meg engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem érti meg ha nemet mondok neki...olyankor mindig az van hogy rábeszél valahogy és ha ez nem jön össze akkor veszekszik velem meg olyanokat mond hogy, "ennyire nem kellek? Ennyibe nem nézel? "Stb... Legutóbb mikor nála voltam és nem volt hozzá kedvem meg is mondtam neki és veszekedtunk ( vagyis inkább csak ő velem) én pedig haza akartam menni többször is de ilyenkor kiabál velem és nem merek csinalni semmit. Ő ki ment a konyhába és amikor hallotta hogy megmozdultam vissza kiabált hogy fel ne merj állni az ágyból. Így ott maradtam. Tényleg max annyit -merek vissza szolni h megmondom hogy most nincs kedvem. De annak ugye semmi ertelme mert ha veszekszunk is a vegen ugyus bele megyek mivel nincs kedvem veszekedni ezen és nem akarom hogy ezzel menjen el az idő. Én neha csak szeretnék összebújni vagy akármi de vele nem lehet max szex után. Vagy ha mást nem de legalább le kell szopnom hogy békén hagyjon. Volt hogy már majdnem sírtam annyira nem volt kedvem hozzá de ő nem érti meg, sokszor szex közben is szolok neki hogy most már elég de persze ez neki nem tetszik. Múltkor véreztem is mivel nem voltam nedves és nekem hiába faj olyankor max le lassit. Volt olyan is hogy megrangatott amiért nem akartam de egyébként sokszor már nem is szolok semmit csak belemegyek mivel nincs kedvem a sok szarsaghoz úgyis felesleges magyaráznom akarmit neki. És amikor megsértődök én vagyok a hibás és nem szólalok meg mert ha szolnek valamit tuti elsírnam magam. Egyszer csak filmeztünk volna de miután lefeküdtem vele akaratom ellenére, már nem volt kedvem ahoz se hogy ránézzek és én nem akartam oda bújni hozza erre azt mondta hogy " ne kelljen rangatni.."

Ja és még valami: egyszer amikor késett nekem és ráparáztam hogy mivan ha... na akkor kijelentettem hogy ezentúl csak gumival. (Az elott is védekeztünk csak volt olyan hogy közben "lekerült" mert neki nem volt jó és már nem volt kedvem szolni) aztán amikor nyaggatott hogy benne legyek az análban persze ebbe nem mentem bele és egyébként is messengeren beszéltünk erről szerencsére, na akkor azt mondta hogy "ennyire se lehet megkérni nem értem miért nem bírod kipróbálni de akkor én se fogok gumit húzni nem erdekel." Bocsi, kicsit hosszú lett de már ki kellett valahol adnom magamból. Egyébként megértjük egymást meg minden nagyon jól elvagyunk úgy erzem de ilyen téren nagyon bunkó tud lenni es mar nem bírom tovább. Tudom hogy mindenki azt fogja írni hogy hagyjam el de nem olyan egyszerű, már 4 éve vagyunk együtt. Ő 20 éves én pedig 19.



2020. máj. 23. 23:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak , ha mazoista vagy, akkor maradj vele. Kívülről ez egyértelműen látszik, hogy ő nem is tudna a "másik feled" lenni. Tehát így meg nem lesztek boldogok,és inkább csak stresszelni meg csalódni fogsz tőle egész életedben, ha együtt maradtok.
2020. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok 26 évesen még szüzen, a full idegbeteg csávóknak meg olyan csajaik vannak akik még bocsánatot is kérnék azért az agresszív pasijuktól mert nem élvezik ha bántják őket.

Nőlj fel és hagyd ott, mert ebben az esetben tehetsz azért, hogy ne legyél bántalmazott.

2020. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a kérdés kiirása nem kamu, akkor sajnos te 1 érzelmi analfabéta vagy!

Ha tapasztalatlan vagy, nézz körül normális kapcsolatban elő emberek között.

Ha te szereted ezt a kis csicska szarf.aszu állatot valóban, az is csak a te fejedben létezik valóban.

El hiteti veled, hogy másnak nem kellenél, szarul nézel ki, nála jobbat sose találsz, stb, stb...

Tehát pszichikailag hat rád.

Ez nem kapcsolat, hanem valami nagyon más.

F

2020. máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szeretet, igen, betegesen kötődik hozzád, te pedig hagyod magad. Menj haza, tiltsd le, ne válaszolj neki, ha mégis próbál valamit tenni, vagy fenyeget akkor fordulj a rendőrséghez, mert ez egy kicsit se normális.
2020. máj. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme kínozni magadat, nem fog megváltozni. Ha nem lépsz, tönkremész ebben a “kapcsolatban”.
2020. máj. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elolvasni is szörnyű volt, ez nem szeretet!

Ne hidd, hogy nehéz lenne szakítani, csak visszaengedni nem kellene az életedbe. Ha írogat le kell tiltani, nem kell vele szóba állni. 19 éves vagy előtted az élet, nem érdemes ilyen alakra egy percet sem pazarolni.

2020. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Tehát terrorizál és kb. megerőszakol téged, te pedig nem tudod elhagyni őt, mert szereted.

Sok boldogságot nektek ;)

2020. máj. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátod önző és jó eséllyel elmebeteg. Te pedig a kapcsolati bántalmazást elszenvedő nők többségéhez hasonlóan terelesz és reménykedsz (hiába), hogy megváltozik.


Sajnos hiába: ez nem fog változni. Ez bizony így marad, amíg vele vagy. Ha nem hagyod ott, akkor örökre a lelki terrorban és - mondjuk ki - szexuális erőszak áldozataként fogsz élni. (Ugye, ha kéred szex közben, hogy álljon meg és ő folytatja, az már bőven nemi erőszak, jogilag is, csak legfeljebb nehéz lehet bizonyítani). Később jó eséllyel meg is fog verni, rendszeresen.


Te is érzed, hogy ezt a kapcsolatot azonnal le kellene zárni. Nagyjából minden válaszoló ezt mondja, ahogy számítottál rá.


De te nem akarod megtenni, bár érzed és tudod, hogy az lenne a helyes.

Le kellene küzdened a félelmeidet: vajon miért lenne nehéz otthagyni, akár, ha négy éve vagytok együtt?


Nem találsz helyette valakit? Ugyan, ez te is érzed, hogy nem reális.


Négy év alatt már megszoktad, nehéz lenne a változás? Ő volt az első? Lehet, de valaki 20 év házasság után kezd új életet: te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy beleragadj ebbe a rémálomba.


Félsz, hogy zaklatni fog, ha otthagyod? Az bűncselekmény a részéről, börtönbe megy érte, fel kell jelentened.


Szóval egyszerűen hagyd ott, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Inkább ne személyesen, a körülményekre való tekintettel teljesen jó lehet egy FB üzenet, vagy SMS is: valami olyasmit írsz, hogy "Elegem van belőled, befejezem a kapcsolatunkat. Ne is keress többet."

Ezután letiltod FB-n, a telefonszámát a telefonodban, ne is csörögjön.


Ha ezek után akár csak egyszer is (érted, akár csak egyszer is!!!) megpróbál odamenni hozzád, telefonálsz a 112-re és kihívod a rendőrséget, hogy a korábbi barátod zaklat, félsz, hogy megtámad.


Ha csak egyszer is fenyegető üzenete kapsz tőle, azt félreteszed és telefonálsz a 112-re és hívod a rendőrséget, hogy a korábbi barátod zaklat, félsz, hogy megtámad. Megmutatod nekik a fenyegetéseket.


Fogd fel, hogy a viselkedése nem fog SOHA megváltozni, az egyetlen lehetőség ha otthagyod. Ha nem teszed ezt meg, akkor bánni fogod.


Ha valakivel beszélni szeretnél, akkor nézd meg a [link] oldalt, van ingyenes telefonszámuk is: 06-80-505-101

(Hívható HÉTFŐ, KEDD, CSÜTÖRTÖK ÉS PÉNTEK ESTE 18 ÉS 22 ÓRA ÉS SZERDA 12-14 ÓRA KÖZÖTT)

2020. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!