Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem ért meg engem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem ért meg engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem érti meg ha nemet mondok neki...olyankor mindig az van hogy rábeszél valahogy és ha ez nem jön össze akkor veszekszik velem meg olyanokat mond hogy, "ennyire nem kellek? Ennyibe nem nézel? "Stb... Legutóbb mikor nála voltam és nem volt hozzá kedvem meg is mondtam neki és veszekedtunk ( vagyis inkább csak ő velem) én pedig haza akartam menni többször is de ilyenkor kiabál velem és nem merek csinalni semmit. Ő ki ment a konyhába és amikor hallotta hogy megmozdultam vissza kiabált hogy fel ne merj állni az ágyból. Így ott maradtam. Tényleg max annyit -merek vissza szolni h megmondom hogy most nincs kedvem. De annak ugye semmi ertelme mert ha veszekszunk is a vegen ugyus bele megyek mivel nincs kedvem veszekedni ezen és nem akarom hogy ezzel menjen el az idő. Én neha csak szeretnék összebújni vagy akármi de vele nem lehet max szex után. Vagy ha mást nem de legalább le kell szopnom hogy békén hagyjon. Volt hogy már majdnem sírtam annyira nem volt kedvem hozzá de ő nem érti meg, sokszor szex közben is szolok neki hogy most már elég de persze ez neki nem tetszik. Múltkor véreztem is mivel nem voltam nedves és nekem hiába faj olyankor max le lassit. Volt olyan is hogy megrangatott amiért nem akartam de egyébként sokszor már nem is szolok semmit csak belemegyek mivel nincs kedvem a sok szarsaghoz úgyis felesleges magyaráznom akarmit neki. És amikor megsértődök én vagyok a hibás és nem szólalok meg mert ha szolnek valamit tuti elsírnam magam. Egyszer csak filmeztünk volna de miután lefeküdtem vele akaratom ellenére, már nem volt kedvem ahoz se hogy ránézzek és én nem akartam oda bújni hozza erre azt mondta hogy " ne kelljen rangatni.."

Ja és még valami: egyszer amikor késett nekem és ráparáztam hogy mivan ha... na akkor kijelentettem hogy ezentúl csak gumival. (Az elott is védekeztünk csak volt olyan hogy közben "lekerült" mert neki nem volt jó és már nem volt kedvem szolni) aztán amikor nyaggatott hogy benne legyek az análban persze ebbe nem mentem bele és egyébként is messengeren beszéltünk erről szerencsére, na akkor azt mondta hogy "ennyire se lehet megkérni nem értem miért nem bírod kipróbálni de akkor én se fogok gumit húzni nem erdekel." Bocsi, kicsit hosszú lett de már ki kellett valahol adnom magamból. Egyébként megértjük egymást meg minden nagyon jól elvagyunk úgy erzem de ilyen téren nagyon bunkó tud lenni es mar nem bírom tovább. Tudom hogy mindenki azt fogja írni hogy hagyjam el de nem olyan egyszerű, már 4 éve vagyunk együtt. Ő 20 éves én pedig 19.



2020. máj. 23. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miért vagy még vele?
2020. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, áruld már el, hogy miért is vagy vele ?

A leírásodból egyértelmű, hogy te is egy bántalmazó, erőszakos baromnak tartod...miért nem intesz búcsút neki, és keresel normális párt

Sajnos vannak erőszakos emberek, akik sosem fognak megváltozni...el kell őket kerülni

2020. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Harmadaig olvastam. Csak azert nem rendorsegi ugy, mert te azt hiszed, hogy ez meg normalisnak szamit.
2020. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem olyan egyszerű elhagyni? Van gyereked tőle, közös lakásotok van? Ő tart el? (Bár hozzáteszem ezek sem lennének elég jó indokok arra hogy vele maradj)

Ha tényleg rossz neked akkor lépj le. Ha nem hagyod ott akkor ne rinyálj itt hogy milyen rossz a kapcsolatod. A te döntésed..

2020. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás... Itt ez a megoldás.
2020. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiért mégis annyira kötödsz hozzá,szereted,akkor mond meg neki hogyha nem változik meg akkor otthagyod!Ha szeret akkor talán abbahagyja,ha meg nem,akkor át kell értékelned a dolgokat.
2020. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag hagyod h megerőszakoljon rendszeresen...
2020. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
"ennyire nem kellek? Ennyibe nem nézel? "Stb." Ezek ilyen manipulációk, azonnal szakítottam volna már vele. Ahogy ő megemeli a hangját, és semmibe vesz téged; és pórázon akar tartani, és kiabál, hogy "Nem érdekel, te maradsz és kész, mert megmondtam!!!!" A te álláspontod nem is érdekli, pedig egy kapcsolatban 50-50% szava van mindkettőtöknek; joga a döntésekben, hogy pl hol fogtok lakni, hány gyerek lesz, lesz-e háziállat; vagy éppen amikor még nem laktok együtt, hol alszol aznap éjjel. Szerintem ez az ember nem szeret téged; csak egy ilyen rideg-hideg manipulátor; aki használni kíván téged a saját örömére. Tehát te neki így ebben a kapcsolatban gyakorlatilag nem egy társ vagy, hanem egy szolga, egy rabszolga, akit fogva tart. Lépj le tőle, de nagyon gyorsan. Ez már még csak rosszabb lehet ennél. A tulajdonának néz; és a rabszolgákkal volt ez régen, hogy ha ráparancsolnak, hogy még nem mehet, akkor ne is menjen, és meg van félemlítve ebben a kapcsolatban, és satöbbi. Tehát te nem az ő tulajdona vagy, ahogy ő azt képzeli, hanem egy saját, külön önálló élőlény. És ezt sajnos ő nem fogja megérteni , muszáj lesz elhagynod, de szerintem még abból se fog tanulni. Kell majd még neki egy-két ember, aki arcraejti, amíg megtanulja, hogy ne bánhat így a párjával; de nemhogy a párjával, akit állítólag szeret, hanem amúgy senkivel. Nem beszélhet senkivel ilyen stílusban nem félemlíthet meg senkit, nem emelheti fel a hangját, és nem parancsolgathat. Nem fogja megérteni, hagyd el, neki is használni fog egyúttal , nem csak neked; hanem hagyd el. Ha ő folyton dühös veled a jelenlétedben, folyton ingerült tőled, te meg pedig cserébe rettegsz, akkor hogyan lehetne ez egy békés, harmonikus kapcsolat? Hagyd el de rögtön. Én már rögtön, ahogy manipulálni próbál, és rámtelepedni, nem engednek nekem szabad teret , hogy mikor menjek haza; szóval rögtön szakítottam is volna vele; meg ha nem vesz emberszámba, és felemeli a hangját, tiszteletlen , és üvöltözik velem; ezekből tehát egy is elég, és már szakító ok. Ne várd meg, amíg esetleg fizikailag is bánt. Most nem akarlak itt rémisztgetni, de azért na. Már szerintem az érzelmi zsarolással való fogvatartás; ezek a "ennyit nem érek neked?!" típusúak, már ez is bőven elég; én már ezt is bántalmazásnak élném meg, nem értem, hogy bírhattad ki eddig mellette, ha ő ilyen. Vagy lehet, hogy kezdetben, amíg meghódított, tök édes, hízelgő volt; de amikor már úgy érezte, hogy megszerzett magának, és már a "tulajdona lettél", akkor elengedhette magát, ledobhatta az álarcot, és elkényelmesedhetett; és így pedig kimutathatta a foga fehérjét. Na, szóval az van, hogy ez az embertípus, amíg "megszerez", teszi a szépet, és utána pedig felfedi a valódi, kiállhatatlan önvalóját. Akkor sem szeretett, amikor azt mondta neked, már ha egyáltalán mondott valaha ilyet. Az is csak a színjáték, a manipuláció része volt. Szakíts vele nagyon gyorsan , és zárd ki az életedből ezt az embert. Bocsi, ha valamit nem jól fejeztem ki, már késő van. Remélem, szakítotok. A saját érdekedben, meg ha még gyereket is akarsz, akkor semmiképpen ne vele, hanem olyan legyen a választottad, akiben van szeretet. Aki ismeri a valódi szeretetet.
2020. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ő inkább betegesen szeret vagy már nem is tudom. Próbáltam már elhagyni de nem jött össze mert képes hónapokig irkalni aztán ha letiltom az sem megoldás.
2020. máj. 24. 00:06
 10/18 A kérdező kommentje:
Meg persze hiába ilyen én mégis szeretem :( és remenykedek sokszor hogy na most jobb lesz most ugyis jobb lesz de általában csalódok.
2020. máj. 24. 00:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!