Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülőként hogy fogadnád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként hogy fogadnád gyermeked be jelentené hogy biszexuális és már volt dolga azonos neművel? Vagy esetleg azt hogy homoszexuális vagy leszbikus?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 14:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Takarodna a háztól.
2020. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Én meleg vagyok, és a szüleim és nagyszüleim is jól fogadták. Azért amikor elmondtam ledöbbentek, de azt mondták, hogy ugyanúgy a fiuk vagyok, és ugyanúgy szeretnek. Ha pedig van párom, akkor minél előbb meg akarták mindig ismerni, mert kíváncsiak, és mindegyikkel jól ki is jöttek.
2020. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kitagadnának, bár én sem vagyok büszke arra, hogy a lányok tetszenek. Mondjuk a nővérem szerint is egy selejt vagyok ez miatt. Egyszer próbáltam fiúval járni, együtt is voltunk, de a végén már sírva kértem, hogy hagyja abba, mert annyira rossz volt. Azóta még nem volt senkim, de szerintem nem is lesz.
2020. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
A normális szülő elfogadja, mert tudja hogy úgy sem tud tenni ellene.
2020. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

3-as, az a hommancs azzal kezdte, hogy meleg. Szóval gratulálok az elképesztő okfejtésednek. Remélem nem nyomozó vagy.

1-es és 3-as. Ha ti képesek vagytok a saját gyereketeket, akit eddig szerettetek, megvetni, és kidobni az utcára, akkor igen nagy gondok van a fejetekben, de a lelketekben is.

2020. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Szerencsére már tudom a nemi irányultságukat.

Elviekben mit tehetnék?Az én gyermekem.Joguk van úgy élni,ahogy nekik jó,én nem szólhatok bele!

Néznék egy hosszú fát,és felakasztanám magamat.

Ehhez jogom van nekem is,és másnak nincs joga beleszólni.

Ennyi.

2020. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Én leszbikus vagyok, és teljesen jól fogadta a családom. Ha egy szülő intelligens, akkor azt nézi, hogy a gyerekének mi a jó, mi teszi boldoggá, nem pedig azt, hogy a gyereke nem felel meg annak a képnek, amit alkotott róla vagy elvárt volna. Tudom, hogy sokaknak nem könnyű ezt elfogadni, és sok szülő magát okolja emiatt, de meg kell barátkozni vele idővel. Attól, hogy más a szexualitása, mint az átlagnak, ugyanúgy a gyereked, ugyanúgy fog tanulni, dolgozni, enni, szeretni, utazni, élni.

Remélem az első és a harmadik válaszoló nem fog gyermeket vállani...

2020. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%
Ha több gyerek van akkor nem baj, mert a vérvonal attól még folytatódhat.
2020. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem a középkorban élünk már hogy bárkit is érdekeljen a vérvonal.
2020. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem a vérvonal a lényeg, hanem a gyereked boldogsága.
2020. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!