Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan srác, akinek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác, akinek tetszik ha egy lánynak nem csupasz a punija?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 12:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem zavar ha szőrös, csak ápolt legyen.

F

2020. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az eddigiek alapján van...

De az nem én vagyok, nekem nem tetszik!!!

Sokkal gusztusosabb, és higiénikusabb, ha teljesen csupasz!

2020. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jobban bejön a szőrös :)
2020. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne ilyen!

Ki hallott már olyat hogy egy nőn szőr nő?

Hová jutott a világ!

A rosszabb már csak az lenne ha a nőknek melle lenne.

Bele se merek gondolni.

2020. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a természetesen szőröset és a rövidre vágottat is :) De akkor inkább a szőrös! A hónaljon sem vetem meg 25F
2020. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindegy a te szemszögedből mit jelent a szőrös puni. Teljesen bozontos, vagy trimmelt, esetleg csík vagy más minta van csak?

A környéke (bikinivonal) is szőrös vagy az azért karbantartott?

A magam részéről trimmelt a megfelelő.

28F

2020. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem a csupasz messze izgatóbb (és praktikusabb).

Néhány indok a csupasz mellett:

-Szőrt máshol is láthatok, ne takarja már el az izgató részeket.

-Amikor dugod be a farkad, nem nyaffog a csaj, hogy húzza, mert viszi be magával a szőrt. (A sajátodat is jobb ha levágod, mert ha beleakad a fitymád alá, neked húzza, amikor elkezd nőni a fa.kad.)

-Higiénikusabb.

-a szőrős pina gyakrabban pisi szagú, mint a csupasz. meg ha rendszeresen tisztálkodik is a nő.

-Idősebb nőt, fiatalít, ha csupasz.

-Nehezen nedvesedő nőnél nem szívja el még a szőr is a keletkező kevés nedvességet.

-Ha nyalod, nem csikálja az orrodat, és levegőt is jobban kapsz közben, valamint a nyelvedet sem dörzsöli ki a csiklójához közeli szőr.

-Amelyik nő szőrteleníti vagy szőrtelenítteti, az nagyon valószínű, hogy nem szégyenlős, ezért változatosabb szexuális játékokra számíthatsz vele.


Szegeden a nudi strandon egyszer láttam egy nőt, akinek sűrű fekete bozontja volt, és ez még nem minden. Folytatódott a fenekénél és hátán, valahol a farkcsontja körül ért véget. Ha fizettek volna érte, sem dugtam volna meg, engem annyira taszított.

2020. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, manapság azt nevezném a legkevésbé szégyellősnek, aki érintetlenül hagyja (nyáron meg főleg). :)
2020. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18-as

Azt, hogy kevésbé szégyenlős arra értettem, hogy amelyik nem szégyenli hogy elmenjen az intim részeit gyantáztatni vagy lézereztetni az a párja előtt sem takargatja magát annyira mint egy szégyenlős, gátlásos csaj.

2020. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!