Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nagyon kicsi, A kosárnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon kicsi, A kosárnál is kisebb természetes mell, vagy igényesen megcsinált szilikon B vagy C mell?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani, hogy inkább természetes, de mi van akkor, ha az a természetes "mell" konkrétan nem is létezik? Akkor már inkább plasztikázott, nem?

2020. máj. 5. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
természetes hosszú távon, megcsinált rövid használatra
2020. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%

Még ha nem az az undorító nagy mell, akkor elviselem a plasztikát.

De a segge legyen nagyon jó a csajnak. 👌

F

2020. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem kedvelem ha a nőnek kisebb a melle mint a sajátom de ha szeretem elfogadnám,nem zavarna sokkal többre értékelném inkább mint hogy mű mellet csináltasson
2020. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Pont nem érdekel a mellméret. :D Nekem az sem gáz ha szúnyogcsípés méretű. A páromnak sincs szinte semmi melle, de így is megőrjít a teste. Szerencsére már levetkőzte az emiatt kialakult gátlásait. Már elhiszi hogy gyönyörű. Nincs jó vagy rossz mell. Különböző mellek vannak. Ahogy különböző orrok. A tulajdonságaink összessége vagyunk mi magunk.
2020. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

A legfontosabb, hogy te hogyan érzed jól magad, melyikkel vagy boldogabb.

A magam részéről én maradnék így is a természetesnél. A megcsinált mell nagyon sekélyes személyiségre utal nálam: olyan nő, aki a mellével akar elnyerni engem. Nincs is ezzel bajom, mert izgató és természetesen szétszedném plasztikázott mellekkel is, ha vonzó egy nő, de ez inkább a szexre megy ki, nem párkapcsolatra.

2020. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Kizárólag természetes. A számomra legszebb barátnőm mérete 70A volt.
2020. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ez pont másodlagos kérdés. Nem a mellmérete miatt fogok összejönni valakivel.
2020. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha már lehet választani, akkor inkább kicsi legyen, de természetes.
2020. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy előttem is mondják! Nem a mellei miatt fogok megismerkedni egy nővel, és nem is ez miatt fogok bele szeretni!

Természetes legyen! Bármennyire is kicsi, azt is lehet simogatni, puszilgatni, szeretgetni! F.

2020. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem ez számítana, ha megcsináltatná az ő dolga mondjuk az fura lenne ha akkor kezdené el megcsináltatni amikor már együtt vagyunk.
2020. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!