Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, melyiket választanáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyiket választanátok a két melltípus közül?

Figyelt kérdés

Nem túlzottan vágykeltő, pici, parizer bimbós "saggy boobs" (ami érzékeny, a tulaj imádja ha játszanak vele):

[link]

VAGY

Jól megcsinált szilikon mell.

Sokan szidják a szilikon cicit, hogy nem jó a fogása, sőt, van hogy érzéketlenné válik, és amúgy is, olyan mint egy gumilabda.

Viszont a férfiaknak még sokkal jobban számít a vizuális ingerlés, vagyis hogy az adott nő milyen látványt nyújt.

Gondolkoztam, hogy a jövőben megcsináltassam-e, ugyanis az első melltípus ""büszke"" tulajdonosa vagyok:(

A kérdés részben ennek kapcsán merült fel bennem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



2020. ápr. 15. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
az igazit :) nekem az mindig szebb és jobb
2020. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Jól megcsinált szilikon mell.

Abszolút szánalmas ez a sok "fújműmell" álszent nyomoronc.

Semmi gond nincs egy ízléses implantátummal. A fenti képen lévő lánnyal sincs, de azért ő is jobban nézne ki, ha megcsináltatná.

2020. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Általában azok a nők elégedetlenkednek, aggodalmaskodnak a melleik kinézete, vagy éppen bármilyen adottságuk miatt, akik el voltak kényeztetve, akiknek nincs semmiféle egészségügyi problémájuk, az egész életük tökéletes, ezért jó dolgukban szükségük lenne valamiféle változásra, konfliktusra, mert halálra unják magukat. Hibát keresnek magukban, amin lehet aggódni, elégedetlenkedni.

Ha tökéletes az alakjuk és az étrendjük, elkezdenek mindenféle szélsőséges diétákat követni, csak hogy komplikációkat gyártsanak maguknak, ami végre felborítja a tökéletes életüket.


Egyik általam imádott nőt sem érdekelte a kinézete. Az egészségükkel foglalkoztak, mert ha egészséges vagy, megvan mindened.

És hát engem sem nagyon érdekeltek a mellei... Találtam annál fényévekkel érdekesebb tulajdonságokat benne.

2020. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ja és még annyit, hogy ha ilyen komplexusod van, a világnézetedet kell átformálni, nem a tested.
2020. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig inkább egy természetes.
2020. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lacc80 ***** válasza:
88%

Természetes.

De ha már szilikonnal ismerem meg, ez nem lesz akadály.

2020. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Látványra a szilikon jobb, nagyon "hasznos" ha a strandon kell vele feszíteni, de az ágyban már az jobb amelyik érzékenyebb ÉS amelyik nő úgy "egyben" jobban tetszik.


Nem válik érzéketlenné a szilikontól, többféleképpen be lehet helyezni az implatántumot, van amelyik teljesen természetesnek hat utána is (na nem a 750 cm3-s sima mellszövetbe tett impi).

2020. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ember,aki az elsőt választaná a való életben,persze itt mindenki azt a rondaságot választaná.
2020. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én is a természetes híve vagyok. Én a helyedben nem csináltatnám meg. Aki szeret, az így szeressen ahogy vagy. Én szívesen megismernélek! Beszélgethetünk?
2020. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a férfiaknak még sokkal jobban számít a vizuális ingerlés, vagyis hogy az adott nő milyen látványt nyújt."


Ezt mondd már el a nőtársaidnak is! Alapból sok tizenéves elhizott, de 20 fölött a maradék is elhagyja magát!

(Tisztelet a maradék 0,1%-nak akik levonszolják a seggüket edzeni)

2020. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!