Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, amiért csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, amiért csak nagy, szilikon cicis nőt szeretnék?

Figyelt kérdés

Szilikon mell fétisem van. A természetes melleket nem szeretem, viszont az aránytalanul nagy műmellekre nagyon gerjedek. Már elegem van, hogy prostiknak kell fizetnem, akik ilyen melleket csináltattak maguknak.


Szeretnék egy barátnőt, akinek lufimellei vannak. Ha van itt olyan lány írna nekem? Vagy mit tehetek? Olyan lányból nem kérek, akinek természetes mellei vannak, így nagyon leszűkültek a lehetőségeim...



2016. júl. 13. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát ezt megszívtad, bro.
2016. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen te beteg vagy!!! Akkor vegyél 1 Barbi babát!!! Huzzal már innen ez nem ismerkedés oldal! Menj társkeresőre!!!
2016. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg?
2016. júl. 13. 17:56
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiért meg is kérdezted, hogy veled van-e a baj. Igen, veled van a baj. Betegesen vonzódsz a műanyaghoz.
2016. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled baj, csak más az ízlésed.


23/F

2016. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Milyen műanyagról beszélsz?


Hibátlan melleket akarok, nem csálé természeteseket.

2016. júl. 13. 18:14
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, de a pasik nagy része szerint undorító a szilikon. Egy pici még csak-csak elfér, de "aránytalanul nagy műmellek"-től én pl. hányni tudnék.
2016. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én a természetes mellektől tudnék hányni.
2016. júl. 13. 18:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Keress egy tehenet és csináltasd meg neki.Annak lehet jól áll.
2016. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, én egy nádszál vékony lányt akarok, hatalmas szilikonos mellekkel. Nem tehenet. Azt meghagyom neked.
2016. júl. 13. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!