Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ez szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ez szerintetek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de még sosem szexeltem olyan lánnyal akit szerettem.

Eddig sajnos csak kaland jött össze. Pedig én nem az a típus vagyok, de már nagyon ki akartam próbálni hogy milyen.

Szégyen ez ennyi idősen? Főleg úgy hogy érzelmes vagyok, és csak kíváncsiságból mentem bele?


2020. máj. 4. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, de azért ha ismerkedsz majd egy lánnyal és meg akarod hódítani akkor ne azzal dicsekedj neki, hogy "x csajt dugtam már meg és egyiket sem szerettem" mert azt fogja gondolni csak egy újabb strigulát akarsz.
2020. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Viszont nekem ismerkedésnél nem lenne imponáló...
2020. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg 26 vagyok, de én sem feküdtem le még olyan lánnyal, akibe szerelmes lettem volna. Mondjuk egyszer voltam szerelmes tizen egy két éve...
2020. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az. Gondolom a csajok is tudták hogy ez csak egy kaland vagy mi.
2020. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Ne ezen kattogj
2020. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehat most szuz lehetnel. Orulj, hogy nem vagy. Szerelmet nem lehet eroltetni, ha nincs, es ha nem nagyvarosban tarskeresozol, a sors kegyen mulik, utadba kerul-e.
2020. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

dehog szégyen

inkább szomorú

de a korban hozzád illő lányok 90%a felszínes, így ez nem csoda.

2020. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Keresgélj,megfogod találni a párod.
2020. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!