Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz vagy szégyen ha gondola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz vagy szégyen ha gondolatba a nagynényémnek a lányára maszturbálok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatszabadság van...
2020. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2020. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéredre? Elmondani szégyelleném bárkinek, igaz más fantáziáim sem szoktam nagyon mesélni. Szerintem olyan szempontból gáz, hogy az unokatestvér általában tabu, és szerintem jobb kiverni mielőbb a fejedből. Ok, hivatalosan nem tilos, de nem a legszerencsésebb dolog.
2020. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 -as nagyon is tisztába vagyok vele amiket írtál ! de amíg nem jut el valaki a közösülésig úgy ha a másik fél is belemegy addig szerintem ez nem káros ! De lehet én tévedek nem tudom... persze az idegen lányok vonzanak nagyon csak ez a dolog még egy kis plussz...
2020. ápr. 7. 23:38
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként lehet azért is van ez a szexuális vonzalom mert nagyon ritkán találkozunk. majd nem hogy olyan mintha nem is lennénk rokonok. kicsit hülyén hangzik de lehet ez miatt van!
2020. ápr. 7. 23:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérlek szépen ne magyarázd meg senkinek se a vágyadat, mert felesleges, mert ezt csak úgyis te érted, más ember, aki nem szokott a családtagjaira gondolni maszturbáláskor, az úgyis betegnek fog nézni, meg mindenek elhordana. Aki meg hasonló szituban van mint te, az úgyis érti. Van akinek barátnője van, és szex közben arra gondol, hogy nővérével van együtt...
2020. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Unokatestvérrel nem mondom, hogy beteg dolog, csak nem túl előnyös. Ha rászoksz, márpedig rá lehet, akkor esetleg a jelenlétében fel is fog állni, vagy hasonló kellemetlenség érhet. A felszínre jönni vele meg megint nagyon kellemetlen szituációkhoz vezethet.
2020. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen oké. Egy fantáziától nem leszel se rosszabb se jobb ember.
2020. ápr. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fantázia bármit elbír. ér régebben hugomra maszturbáltam sokat, amíg nem volt még bnőm és ő volt az egyetlen nő a közelemben minden nap.

Aztán bnőm lett és abbahagytam.

2020. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gondolat még nem bűn ha nem valósítod meg! De valószínűleg csini a lány! Látni kellene!
2020. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!