Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ha egy fiú nem szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha egy fiú nem szexelt még 22 évesen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam még olyan lányt aki a barátnőm lehetett volna, de olyat sem akivel csak szexeltünk volna. Emiatt tarok itt.

Az élet többi területén jó vagyok, csak az mélyebb kapcsolatok kialakításában nem. Kicsit félek mert lehet sosem lesz barátnőm, de remélem hogy azért lesz.


2020. márc. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 43 vagyok és nem volt még közöm nőhöz. Ez szégyen?
2020. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
😮
2020. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
35%

Magam 22 éves énjecalapján mondom: Elégge ciki. Nemsoká nagyon kellemetlen lesz, utána égő és szégyelnivaló, miközben minden tekintetben rontja az önértékelést, önbizalmat.

Változtass magadon most! Most még érdemi veszteség nélkül megteheted.

2020. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy magát a szexet kívánod e
2020. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Lehet túl komoly vagy, ahhoz, hogy csak úgy akárkivel lefeküdj, ez kicsit sem gáz, inkább ritkaság!!! Egy szintén komoly lány értékeli az ilyet és valószínűleg ő is így van ezzel.
2020. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Kívánod a szexet? Akkor lépni kell, mert sok lehetőségről maradsz le.
2020. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Ha nekem lenne egy 22 éves szűz pasim akit nagyon szeretek akkor semmit nem számítana.

Max annyit,hogy ha szűz lenne a barátom akkor lassabban menne az egész hosszú előjátékkal,hogy bemelegedjen és szép lassan engedném be ,hogy szokja meg, ha tapasztalt lenne akkor meg viszonyleg gyorsabban menne az egész.

Nem oszt ,nem szoroz semmit ha szeretitek egymást.21 l

2020. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aztamindenit,szégyen hát.
2020. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!