Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ez ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretek pucér lenni. Olyan érzésem van, mintha figyelnének olyankor, tehát brutális szintű szégyenlősségem van. Jövőbeni szexuális életemre vajon hatással lehet ez?

2020. ápr. 13. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok, és a csajokat szeretem.
2020. ápr. 13. 20:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ha egyedül vagyok imádok meztelen lenni vagy este a szobámban

20/f

2020. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én meg utálok. Fürdéskor is olyan érzésem van, mintha valaki figyelne, megakarna szívatni.
2020. ápr. 13. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyáva töki vagy.. tul kell lendulni rajat emrt igy sose lesz csajok :D
2020. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lesz baratnod, majd megmarkolja a nadragodban es leveszi a ruhaidat, nem ezen fogsz gondolkodni. Legalabbis kivanom neked. Amugy nem kell pucerkodni maskor, es hatha a szex tesz nyitottabba es nem forditva.
2020. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, hatással lesz - illetve már most hatással van, mert gondolom ez mellé introvertált, félénk, a nők felé kezdeményező típus vagy. Márpedig ha nem kezdeményezel a nők felé akkor szexuális életed sem lesz.

Mélyen bent ülő komplexusok okozzák - szakember tudna segíteni.

2020. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó dolog, régebben én is ilyen voltam, de egyik nyáron véletlenül egy nudistastrandra tévedtem a tengerparton egyik haverommal és azóta teljesen megváltozott ez.
2020. ápr. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!