Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik fiút választanáok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanáok hosszútávra?

Figyelt kérdés
Az egyik arcra nagyon helyes és méretügyileg sem panaszkodhat. A másiknak nagyon kidolgozott, szoborszépségű teste van, arca és intim mérete átlagos. Szexben mindketten képesek nekem orgazmust okozni.
2020. máj. 4. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A jó testűt, nekem ez egyértelmű. 20N
2020. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt amelyik jófej
2020. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindetten jófejek, ha nem lennének azok nem jutottunk volna el az ágyig.
2020. máj. 4. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2.
2020. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérlek indokot is írjatok, kíváncsi vagyok szerintetek miért épp az elsőt vagy a másodikat!
2020. máj. 4. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Elég felszínes vagy hogy a külsejük alapján választod meg őket. Remélem ez a kérdésed valahogy eljut hozzájuk. Kíváncsi lennék melyiknek kellenél utána.
2020. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Azért, mert az átlagos arc nem csúnya, az átlagos farok meg nem kicsi, sőt, az a tökéletes. És én inkább izgulok fel testre mint arcra, már csak azért is, mert a testtel nagyobb felületen érintkezek szex közben. A testben nekem sokkal több az izgalmi faktor, egy kockás has végigsimításától például elázok, egy jó segg megmarkolásától szintúgy. Szóval a test nekem fontosabb, az arc pedig elég ha átlagos.
2020. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, amelyiknek helyes az arca. Én az arca miatt vonzódom egy pasihoz (na meg a kisugárzása, személyisége miatt), a teste egészségés határokon belül nem érdekel. PLÁNE ha hosszútávra kell választani.

Egyébként szerintem ha nem tudsz egyedül dönteni, az régen rossz. 😶 Akkor egyikük sem érdekel igazán.

2020. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

A belső tulajdonságokat most hagyjuk.Nem az volt a kérdés.Nem is értem minek keverik állandóan mindenbe bele.Egyértelműen a külsőre vonatkozott a kérdező kérdése.Az is vicc,hogy ebből mindjárt egyesek elkezdenek kombinálni,meg felszínességről hablatyolni.

Na mindegy is.


A 2 es.

Egy szép test,átlagos arccal többet ér,mint egy szép arc,átlagos testtel.

Gondolj egy barázdált arcú,akár még sebhelyes férfira..mennyivel masculinabb,mint egy helyes hibátlan pofika!

És ha ehhez egy acélos test is jár!!!Mmmm..

2020. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amelyiket jobban szereted. Mivel viszont teoretikus a kérdés, a nők többsége teoretikusan a 2.-at választanák. Hogy miért?

- Mert ha kielégítő, akkor tökmindegy a péniszméret (sőt jobb az átlagos mint a nagy ami fájdalmat is tud okozni).

- Mert a nők esetében is fontosabb a testalkat, a jó kiállás mint önmagában az arc.

2020. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!