Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg olyan ritka manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritka manapság olyan lányt találni aki alul nem szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom vonzónak a csupasz puncit, de amióta divatba jött, hogy mindent az utolsó szálig le kell borotválni, alig találni ilyen lányt. Hol vannak?

2020. máj. 3. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen N/29
2020. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Csak nem Magyarországon lakok. 😅
2020. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En sem szortelenitem.
2020. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem szörtelenítem.
2020. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Es akik itt irtak, azok milyen okbol nem szortelenitenek? Nincs parotok vagy a parotok is igy szereti?
2020. máj. 3. 18:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lányt nehéz találni, aki téged alig ismerve azt feltételezi, hogy szereted a szőrös puncit (szóval az első akcióesélyes randira le fogja kapni, hacsak nem térsz rá az ízlésedre nagyon hamar).

Olyat viszont nem nehéz találni, aki a kedvedért meghagyja. Sok nő egyáltalán nincs oda a szőrtelenítésért.

2020. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5. Nincs párom, de ha lenne sem csupaszítanám le magam full egy szálig
2020. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

# 5


A divat sose érdekelt. Nehogy már más mondja meg, hogy milyen ruhákat vegyek, vagy hogy milyen legyen az intim szőrzetem.


Meg valami jó élményeim se vannak vele. 14 évesen mentem a tengerre táborba, így anyámmal nagy kínok közepedte leborotváltuk. Nehéz is volt, sok ideig is tartott, s másnap már borostás volt. Ráadásul úgy néztem ki, mint egy 8 éves, s mikor kezdett nőni (kb 1 cm volt) szúrt is.


Meg úgy 16 éves korom óta magasról le is tojom, hogy ki mit gondol. :)


Nincs barátom. 19L

2020. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Nincs parom.
2020. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párom. Ha van, akkor sem borotválom le. Nem szeretem leborotválni, csúnyán begyullad folyton.
2020. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!