Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy ilyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ilyen esetben ritka, hogy újabb nöt akar meghóditani?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi a ” szexhaver” kapcsolatában nagyon jól kielégül, akkor nem keres újabb szexkapcsolatot?

Mert azt hallottam, hogy aki vègre jól kielégül az boldogan elvan, legalábbis egy ideig



2020. márc. 12. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Most akkor szexhaverság vagy párkapcsolat? Bár mindkét esetben előfordul, hogy egy férfi más nőt is meg akarjon szerezni, azért az utóbbi esetben erősebb a "kötelék", és olyankor ugye nem illik.

Ha valaki csak szexkalcsolatban van, miért ne akarhatna másokkal is?

Boldogan elvan... Igen, a következő alkalomig :)

2020. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmire nincs garancia. Lehet, hogy tobb ember kell neki. Mindig uj kell neki. Soha senki sem lehet biztos.
2020. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Bármi megeshet, de mondjuk ha én magamból indulok ki, és nekem bán egy olyan szexparterem akivel minden tökéletes, nem keresnék senki mást, mert minek is...

De ez én vagyok, és csak a saját nevemben beszélhetek!


33/F

2020. márc. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Ezt így meg nem lehet mondani. De általában az a helyzet, hogy az a szerencsés férfi, aki talál szexkapcsolatra nőt az általában pont azért ilyen szerencsés, mert annyira odavannak érte a nők, hogy akad aki még ezt is bevállalja.


És aki félistennek számít a férfiak között, annak időnként elszállhat az egója.


De hát ez már csak ilyen... Egy normális férfi meg hiába jó az ágyban, ha ezt nem tudja senki.


Néha már én is gondolkoztam, hogy fel kéne hívnom az exeimet, hogy nyilatkozzák egy videóban amit nekem mondtak anno, hátha ez meghozná olyan nők kedvét, akik hajlandóan szexkapcsolatra.


Mert mindegyiktől ezt kaptam, hogy én csak szexet akarok és ez így neki kevés, mert sosem megyünk sehova meg gyerekprojekt meg összeköltözés meg családlátogatások meg áh...


Kezdem feladni, hogy valaha is lesz olyan nő, akivel csak lazán összejárunk szexelgetni.


Tehát a kérdésre a válasz, ha tisztában van azzal, hogy a világ legnehezebb dolga csak sima szexkapcsolatra nőt találni (aki nem hivatásos, de az most nem számít ide), akkor megbecsül téged.


Ha viszont elszáll az agya, hogy ő most mekkora ász, akkor simán lehet, hogy vadászgat.

2020. márc. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Nincs garancia... a leghűségesebb pasinak gondoltam magam, aztán 35évesen ledobtam 80kg-ot, kiderült, hogy jóképű vagyok, menő vállalkozó, és bizony adódott lehetőség nem is egyszer, én pedig nem tudtam ellenállni, mostanában pedig már azt veszem észre sokszor, hogy szándékosan vadászom. Nem is maga a szex okoz örömet, hanem a hódítás.
2020. márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!