Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan Ritka az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan Ritka az olyan pasi aki nem akar barátnőt meg szexet sem?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal és kérdezte hogy mióta vagyok egyedül. Mondom 4 éve, hat ő erre hogy milyen nagyon rossz érzés lehet így egyedül... Mondo nem, teljesen jól elvagyok és boldog vagyok Azt mondta ezt nem hiszi mert minden pasi csak barátnők akár, ez igaz?
2019. nov. 26. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem igaz, de az tény, hogy a többség vágyik párra, legyen az férfi vagy nő.
2019. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek 95%-a képtelen egyedül lenni. Azt hiszik, az egyedüllét fájdalmas. Inkább az a fájdalmas és fárasztó, ha emberek közt kell lenni. 😂
2019. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Számít ez? A lényeg, hogy Te mit akarsz, nem az, hogy általában az emberek. Ha a férfiak 85%-a kútba ugrik, Te is ugrassz? Na, ugye!
2019. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, válaszolj őszintén: miért írtad a "ritka" szót nagy kezdőbetúvel?
2019. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Megelőztél - ugyanezt akartam megkérdezni, mert ez tényleg kicsit "mindfuck" dolog.


Lehet arra utalt, hogy ez a férfi olyan, mint egy ember a Ritka családból, aki a falujukban ilyen helyi sztár aki amúgy nagyon visszafogott és nem akarja ezeket.

2019. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom elkezdte ugy kiirni a kerdest hogy Ritka az olyan... aztan latta hogy nem jo es ele irta hogy Tenyleg olyan..., de a Ritkat elfelejtette atirni. Igen, nem szoktak bulikba hivni XDD

Kerdezonek: Most nem nagyon ertem, te vagy a fiu. A csaj mondta h minden fiunak csaj kell. De teneked nincs es elvagy igy. Most akkor igaz amit mondott a csaj? Nem, mert te vagy ra a pelda. Minek lett kiirva a kedes nem ertem XD Vagy a gyakorisagra kerdeztel ra? Hat akad akinek nem kell, bizony, mas hulyesegeit hallgatni allandoan meg naponta csak azert mondani hogy “Szeretlek” hogy legyen kit tologatni.

2019. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem anno az "húzott ki a gödörből", hogy összejöttem egy lánnyal. Nem a barátnő hiánya miatt voltam mélyponton, hanem egy közeli rokonom elvesztése miatt, de akkor tényleg nagyon jókor jött, hogy legalább egy valami sikerült (összejönni vkivel), ráadásul nem csak egy futó, rövid kapcsolat lett belőle. Aztán amikor szétmentünk, ugyanúgy "visszalökött a gödör" aljára...

Szóval mindenki döntse el, hogy megéri-e neki.

Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem.

Szerintem a szex csak úgy lehet jó, ha olyannal van az ember akit ismer, akiben megbízik, aki szereti, szóval számomra az alkalmi partnerek emiatt kilőve. A fizetős szolgáltatás dettó, hiszen ott végképp nem tudnék ellazulni, jól érezni magam. Ráadásul szeretet/szerelem nélkül szerintem az egész nem több annál, mintha szimplán maszturbálnék. Azt meg mennyivel egyszerűbb (és olcsóbb...) csinálni :D

2019. nov. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindig hülyeségnek tartottam amit a csaj mond. Én most pl egy új turbót akarok a kocsira.
2019. nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!