Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ritka az hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az hogy még sosem láttam meztelenül lányt 22 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy nem volt még kapcsolatom. Lassan belebolondulok ebbe, hogy egy hozzám illő lányt sem találok. Meg az is zavar hogy nem is szexeltem még, más ennyi idősen már több 100x szexelt.
2020. febr. 2. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, külsőleg biztos lenne hozzád "illő" lány, belsőleg... na abban kételkedem, ha 0 önbizalmad van és nem kezdeményezel, csak picsogsz kisgyerekként és csak várod a sült galambot a szádba reppenni. Nem fog! Ha szeretnél valamit akkor neked kell kezdeményezni a lányoknál, újabb és újabb próbákat tenni amíg célba nem érsz.
2020. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem idegeskedni kell, hanem kapcsolatokat építeni.

Járj többet emberek közé. Mozdulj ki otthonról.

2020. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Én 8 éves voltam, amikor az egyik szomszéd kiscsaj megengedte, hogy alulnézetből szemügyre vegyem... :)
2020. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek eljön a maga idejében szerintem. Nekem öcsém 21 éves, de ő se látott még rajtam kívül senkit meztelenül. 23L
2020. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég ritka.
2020. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"nem is szexeltem még, más ennyi idősen már több 100x szexelt". Ezt nem csináljuk! Nem hasonlítgatjuk magunkat másokhoz! A saját fejlődésedre koncentrálj, ne másokéra. És épp ezért nem számít, mennyire ritka vagy nem ritka az eseted.
2020. márc. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!