Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyúlt hozzá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyúlt hozzá a puncimhoz?

Figyelt kérdés
Tegnap egy ismerős srácnál voltam, és kicsit felforrósodott köztünk a helyzet. Szinte teljesen meztelenek voltunk, rajtam csak egy tanga volt, rajta meg egy boxer. Viszont sosem nyúlt a puncimhoz, szabályosan elkerülte. Én szűz létemre nem éreztem magam addig kínosan, viszont mikor észrevettem hogy elkerüli folyamatosan nagyon zavarba jöttem. A pasi már nem szűz. Mondtam neki hogy odanyúlhat nyugodtan, de ő csak rázta a fejét hogy nem. Pedig ő is fel volt izgulva. Nem voltam ápolatlan ott lent, előtte 2 nappal gyantáztattam, illetve a szaggal sem volt semmi gond.
2020. máj. 1. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem jönnél be neki nem lett volna egyéb sem. Szerintem szimplán nem tudta hogy kezelje ezt a szüzességi témát. 30/F
2020. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Srác helyett férfivel kezdj! Nagyon soknak bejönnek a szűz lányok!
2020. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minek nyúljon oda,ha nincs folytatás?!
2020. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert ismerősök vagytok. Még nem tudta hol a határ. Óvatos volt inkább nehogy baj legyen.
2020. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De nem derul ki az elmondasbol, te se nyultal oda neki, se o magahoz?

Mert ha senki semmihez nem nyult, akkor a szexet akarta elkerulni. De ha te kielegitetted ot, akkor az valoban nagy baj, hogy a te igenyeid semmit sem szamitottak.

2020. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én em értem. Akkor csak ültetek ott majdnem meztelen?

Lehet, hogy ott jött rá, hogy mégse akarja. Ciki.

2020. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is kéne pár ismerős, akivel így bohóckodhatok. Először járjatok, bmeg!
2020. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak ültünk. Természetesen csókolóztunk meg fogdosott, meg ugye a ruhák is lekerültek. Csak a puncimat kerülte el.
2020. máj. 1. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!