Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van kozuletek olyan aki sose...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kozuletek olyan aki sose nyult hozza a fanszorzetehez?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy teljesen termeszetes allapotban hagyta, sose roviditette olloval, sose vagott vissza belole vagy fazonirozta. Van kozuletek olyan, illetve ez mennyire zavarna titeket egy parkapcsolatban?

2020. ápr. 22. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
leszámitva amikor kórházba műtét miatt leborotváltak sose nyírtam
2020. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már évek óta teljesen leszedem, a kapcsolatomban nem feltétlenül zavarna, nyilván idő amíg kinő annyira, hogy megint teljesen le lehessen szedni, ezért ez a terület nem mindig teljesen csupasz, de rendszeresen járok ezzel kozmetikushoz.

Ha teljesen természetes állapotban lenne a páromon, az zavarna. de nem várom el hogy ő is "kopasz" legyen

2020. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Korulmetelesnel korbeborotvaltak a mutoben.


En magam sosem nyultam hozza.

2020. ápr. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem nyúltam még hozzá! L
2020. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes. L.
2020. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is, fiu vagyok
2020. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszene egy nagyon szőrös puncis lány.
2020. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!