Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a lány csak csiklós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a lány csak csiklós úton tud elmenni, akkor zavarna titeket ha közben magának csinálná?

Figyelt kérdés

NEM KEREK PRIVIT.

Vagy közben azt éreznétek, hogy nem tudjátok őt a csúcsra vinni és ezért rossz érzés lenne...


Barátommal így szoktuk, különben nem mennék el..

De közben nyomaszt, hogy nem akarom, hogy azt érezze benne van a hiba, vagy hogy nem csinálja jól:( mert amúgy kegyetlen jó:(



2020. ápr. 24. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Én szeretem ha a nö közbe besegit magának, nem zavar, söt néha én irányitom ida az ujját ez mindkettönket mégjobban felizgat, bár most nincs kivel játszani ilyet..??
2020. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes, normális pasit nem zavar, sőt a többségét még izgatja is (keress csak rá hányan vágynak arra, hogy egy nő maszturbáljon előttük).

Akit zavar és ennyire nincs önértékelése, vagy meg akarja mondani te hogy élvezz, hogy legyen neked jó attól meg nagy ívben szabadulj meg mert egy önző kis pöts.

2020. ápr. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem kifelyezetten izgat a téma , nagyon szeretem látni amikor önmagát kényezteti , - ilyenkor átmegyek a dugásból nyalásba , és gyönyörködöm a kitárúlkozott punci látványában Söt segítek Neki és széthúzom a szemérem ajkakat aztán csak hagyom hogy eljöjjön a várva várt remegés a z egész testében .......
2020. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Engem is izgat a látványa.

Mondjuk e legjobb ilyenkor ha a középső és mutatóujját szétnyitja V alakba és igy rácsusztatja a farkamra és elkezdi összeszoritani, s közben a tenyerével izgatja a csiklóját, atom érzés, kb egy perc után el is élvezek ettől. Amúgy meg simán eldugok egy lányt 15-20 percig is.

2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, szerintem teljesen normális dolog.
2020. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi nektek:) a barátomat sajnos kicsit zavarja, mert így nem tud annyira bennem mozogni, mert az a baj, hogy bizonyos pózokban tudok csak így elmenni:( és így ő nem tud annyira mozgni bennem ezért neki így annyira nem élvezetes, de viszont én így nagyon rövid idő alatt eltudok menni, utána pedig ő még tudja csinálni meg előtte is intenzíven. Meg az is zavarna, hogy a kezemmel sokszor elég nagy körmozdulatokat végzek, aztán a gumit ne hogy szét szakítsam, mert hát vigyázni kell, de körmöm nincs nagyon vagyis mindig rövidre van vágva, úgyhogy az nem lehet baj, meg vigyázok.

Szóval sajna nehéz eset vagyok.:(

2020. ápr. 25. 18:37
 17/19 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj,nyugodj meg!

Sok lánynak nincs hüvelyi orgazmusa,nekem is volt nem is egy barátnőm,aki izgatta,simizte dugás közben az édes kis puncikáját.

Egy normális pasit ez pörget,izgat.. Minden rendben veled!

2020. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem zavar, sőt, inkább izgató.
2020. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha egy lány nem tud elélvezni, az 99%-ban a pasi hibája.

És ez örök törvény.

Egy Véneróka :-)

2020. máj. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!