Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány mit csinálna egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mit csinálna egy szűz fiúval hogy venné el tőle? Én is szűz vagyok még ezért kérdem

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom tiszteletben tartaná közben hogy szűz még és hamar elmehet, nem áll fel, vagy hasonlók. Miért mire gondoltál? Baltával meg szögesdróttal?
2020. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meglovagolnám
2020. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hangosan elkiáltanám magam hogy adod ide :D
2020. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as nem szabad kiabálni ez szűz faxal 🤣 ha az enyémmel is kiabáltak volna az elsőnél háát nem tudom hogy mi lett volna😂
2020. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Te most szextanárnőt keresel, vagy partnert? Előbbi esetben menj prostihoz, utóbbi esetben meg fordítsd meg a gondolkodásmódodat. Nem azt nézd te mit kapsz, hanem hogy te mit tudsz adni a partnerednek, hogy jó legyen neki. Meg némi udvarlás, kedvesség, figyelmesség sem árt ha el szeretnél vele jutni az ágyig.
2020. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!