Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bajom lehet a fésűtől? Bűntudat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajom lehet a fésűtől? Bűntudat?

Figyelt kérdés

Nagyon felizgultam, és eddig csak egy ujjam dugtam fel, viszont most hirtelen ötletből felkaptam a fésűm.

Nem ezt szoktam használni de elől volt. Nem mostam le meg semmi csak bedugtam és mozgattam, de most nagyon bűntudatom van. Lehet bármi bajom? Még szűz vagyok.


Előre köszönöm a válaszokat, és bocsánat ha elég kesze kusza kérdés lett de most sokminden kavarog bennem.



2020. ápr. 22. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj. Én is csináltam már sok tárggyal. De máskor mosd meg előtte.
2020. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kerülhetett be róla ez meg az beléd, de szerintem elég kicsi az esély, hogy bármi bajod lesz, ha nem volt halom mocsok rajta 😊

Legközelebb azért húzz rá egy gumit 😉

21L

2020. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem te vagy az egyetlen.

Amúgy a szüzesség, meg akkor szűnik meg, ha férfival vagy.

Egészen addig, amíg nem fekszel le senkivel szűz vagy.

F

2020. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 érdeklődő35 ***** válasza:
49%

Miért van bűntudatod? A fésű miatt, hogy vetted, vagy hogy mert esetleg koszos lehetett?

Ez utóbbira: feltehetőleg a tied. Otthon kezet mosoly hazaérkezéskor, wc után stb. Tehát szennyeződés, kosz, egyebek nem valószínű hogy kerülhetett rá, de azért legközelebb mosd meg alaposan. Az óvszer szerintem felesleges, nem hiszem hogy törékeny lenne, mint egy zöldség...

2020. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lacc80 ***** válasza:

Igen, lehet baj, de nem feltétlenül.

Mindig van legközelebb. 😀

2020. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!