Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mennyire fontos a nő orgazmusa szex közben? Mindent megtesztek vagy inkább nyűg (ha pl valakinek sok idő kell hozzá)?

Figyelt kérdés

Nekem nincs hüvelyi orgazmusom, sose volt. Így nem igazán szoktam elmenni szex közben. 'Sok meló' is lenne mert magamnak tudnám csak elintézni csiklóizgatással és az sok idő. Általában nem szeretnék ezzel a 'terhére' lenni senkinek és a pasiknak is úgy vettem észre hogy unalmas ugyanabban a pózban maradni több ideig úgy hogy én csak izgatom magam mást nem csinálok.

Ti hogy álltok ezzel?

Csak őszintén:)


2020. ápr. 10. 17:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz érzés! Ha nem tudom megtenni neki az rossz érzést vált ki belőlem!
2020. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Nokent kb 5 percenkent em tudok elvezni
2020. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbalok mindent megtenni hogy jó legyen!
2020. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádom amikor a nő élvez, és ezért megpróbálok mindent megtenni. Imádok hosszan, akár élvezésig is nyalni.
2020. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

A szex addig tart amíg így vagy úgy de a partnerem nem élvez el. Ha neki nincs orgazmus az együttlét alatt akkor hiányérzetem van és én se érzem azt a nagy kielégülést hiába élveztem el.

26 F

2020. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy okozzak a nőnek. Ha hosszabb procedúra, akkor is. F
2020. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Muszaj hogy legyen neki is, lehetoleg elobb mint nekem.
2020. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sub vagyok, az a lenyeg szamomra ha a nonek jo, nekem az a jo ha o kihasznalja h neki jo legyen es nem erdekli h en elvezem e.
2020. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is sokszor nyüg a dolog, apróságok ki tudnak zökkenteni, ha pl. a melleimet izgatja és valamiért nem tetszik, mert mondjuk túl hamar kezdte el izgatni vagy nem úgy, ahogy jó lenne, na akkor már löttek az egésznek. Elkezdek kiszáradni, fáj az aktus maga, az orgazmusnak is löttek, ami amúgyis csak lovaglópózban megy. Szóval ilyenkor engedni szoktam a páromnak, hogy legalább neki jó legyen, nem mondom, hogy a legrosszabb érzés ilyenkor, mert valahol a szeretkezés lelkileg jól esik, összebújni, érezni öt, de fizikailag nem százas már.

Volt olyan, hogy valahogy hasonlóképpen nem voltam ráhangolódva, lovaglóban mégis elélveztem, lelkileg viszon nem volt meg a boldogság, mert mondom, érzelmileg, agyilag már megint kizökkentett valami, de mégsem annyira, hogy ne élvezzek el. Na, ott volt orgazmusom, hurrá, de mégsem volt jó.

Aztán van olyan, hogy lelkileg nagyon flottul megy minden, semmire nem gondolok, nem kattogok, nem zökkent ki semmi, valahogy mégsem hiányzik az orgamus vagy nem sikerül, de hihetetlenül teljesnek érzem az együttlétet.

Persze olyan is akad, amikor a csillagok együttállnak :), hogy lelkileg ráhangolódom és orgazmusom is van, de hogy öszinte legyek, nekem ez valahogy nem ad olyan sokat az együttléthez.

Néha az az érzésem, hogy nekem sokszor csak elég lenne összebújnom a párommal, érezni a börét, az illatát, a légzését, a hangját, hogy simogatja a derekam, hogy megölel, hogy nevetünk együtt egy filmen vagy egy YouTube-videón, hogy programokat csinálunk, stb. Szexuálisan is vonzódom hozzá, viszont magát az elöjátékot, a mellemmel való játékot, a pénisze izgatását jobban szeretem, mint magát az aktust. Többet jelent nekem maga az érzelmi sík, mint hogy hány orgazmus meg küzdjön meg érte, nyaljon órákig meg ilyen baromságok. Ha te sem érzed, hogy neked most olyan fontos a pároddal konkrétan az orgazmus, akkor ne passzîrozd bele, mert hogy ez az elfogadott meg normális. Ha viszont hiányzik neked, akkor próbáljátok meg azt, hogy lovaglóban ülsz rajta, a tenyerét helyezze a szeméremdombjára, tehát a csiklódat tudod a kézfejéhez dörzsölni. Mozog rajta elöre-hátra, ahogy jól esik, nekem így sikerült az elsö orgamusom, miközben szeretkeztünk. Elötte nekem is csak úgy ment, hogy magamnak izgatva csak a csiklómat. Azóta megy már ez a lovaglópóz a keze nélkül, a pénisze belülröl izgatja a csiklóm (a csikló nagyobb szerv, mint aminek látszik, szinte körbeöleli a hüvelyt) és így hüvelyesen el tudok élvezni.

De ne feledd, a szeretkezés nem elvárás, nincsenek szabályok, azt és úgy csináljátok, ami és ahogy jól esik kettötöknek úgy, hogy ne legyen senkinek hiányérzete.

2020. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam 27N
2020. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!