Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mennyire fontos a nő orgazmusa szex közben? Mindent megtesztek vagy inkább nyűg (ha pl valakinek sok idő kell hozzá)?

Figyelt kérdés

Nekem nincs hüvelyi orgazmusom, sose volt. Így nem igazán szoktam elmenni szex közben. 'Sok meló' is lenne mert magamnak tudnám csak elintézni csiklóizgatással és az sok idő. Általában nem szeretnék ezzel a 'terhére' lenni senkinek és a pasiknak is úgy vettem észre hogy unalmas ugyanabban a pózban maradni több ideig úgy hogy én csak izgatom magam mást nem csinálok.

Ti hogy álltok ezzel?

Csak őszintén:)


2020. ápr. 10. 17:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
A legtöbb nő úgyis csak megjátssza, szóval engem nem nagyon érdekel a műsor. 29/F
2020. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a legfontosabb

20/f

2020. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem unalmas a lánynak csinálni. Én szeretem ha leszop a párom én is tisztességesen kinyalom(meg szeretem is az ízét), hogy élvezzen egy nagyot, utána meg jön a mégjobb dolog .)
2020. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy bármit megtennék azért hogy jó legyen neki. Sokan vannak akik csak magukra gondolnak.
2020. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy vagyok vele, hogyha valaki akarja, akkor tesz érte és szól, hogy mi a helyzet. Ha ezt nem teszi meg, akkor nem fogok felnőtt férfiként azon erőlködni, hogy én teperjek azért, hogy elélvezzen. Úgy meg főleg nem, hogy a legtöbb csaj 5 perc orál után már panaszkodik, hogy elfáradt a szája.
2020. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos. Én nagyon rosszul érezném magam, ha a másik félnek nem lenne öröm a szex és nem tudnék neki orgazmust okozni. Szóval, ha szükséges akkor 1 órán át is kényeztetném, hogy sikerüljön.
2020. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én pl nyalástól se tudok elmenni. Csak úgy ha izgatom magam szex közben de úgy sem 1-2 perc. Kíváncsi vagyok itt ez mennyire zavarná a pasikat. Ezzel kapcsolatban elég nagy gát van bennem. Nem is akarok nekikezdeni mert nem akarok terhére lenni a pasinak mert nyilván ezt ő annyira nem élvezné. Mert ilyenkor nem vagyok aktív csak magammal foglalkozom
2020. ápr. 10. 17:24
 8/22 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Segítek ezt leküzdeni ;)

2020. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
nem vagyok önző mindent megteszek neki :)
2020. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel arra indulok be legjobban, így nekem fontos.
2020. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!