Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tart a barátom óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart a barátom óvszert a kocsijában?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vagyunk együtt és még nem is történt közöttünk semmi,de mikor benyúltam a kesztyűtartóba ott volt egy doboz óvszer.

2020. ápr. 9. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pénztárcámban van mindig kettő, és még barátnőm sincs. A pénztárcámat mindenhová magammal hordom, magyarán MINDIG van nálam 2 óvszer, bárhol is legyek. Na ehhez mit szólsz?
2020. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert szinte minden ferfi hord magánal ki tudja alapon en lany vagyok es nalam is van... van baratom igy mindig van nalunk barmi is lesz. Ez szerintem nem problema inkabb örülj neki!😉 26L
2020. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg nemregen, akkor lehet regebbrol. De azert erosen gyanus, hogy autos dugashoz volt bekeszitve. Ha meg van lakas, miert autoban. Ezt a kettot egyutt merlegelnem.
2020. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Autónál időnként szükséges a gumi csere.
2020. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert hátha kelleni fog máskorra is neki.
2020. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a szekrényemben van, úgy hogy még szűz vagyok. S most akkor mi van? Az ember már óvszert se tarthat?
2020. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

#6 Egy monogám nen nyitott kapcsokat szexuális és lelki elköteleződès. Ha a csaj nem tud róla, hogy nyitott vagy poligám kapcsolatban vannak, akkor az monogám kapcsolat, vagyis jogos a felháborodás hamegcsalják.

l23

2020. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!