Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem gáz, ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem gáz, ha a pasi óvszert akart húzni? Nekem olyan érzésem van ilyenkor, hogy azt hiszi fertőzésem van

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sose éreztem gáznak. Ez alap dolog, inkább örülök hogy felelősségteljes..
2020. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne gáz ha nem akarna
2020. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy gyerek szempontjából fel kell húzni, csak én valahogy mindig úgy éreztem szexkapcsolatban is mintha magát akarná védeni
2020. ápr. 8. 15:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehetne is. Meg lehet hogy van is csak nem tudsz róla. Nem csak HIV van a világon van egy rakás másik nemi úton terjedő betegség ami gondot okozhat később. Meg ki tudja hogy nem csak fel akarod csináltatni magad.
2020. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem durvara mindegy, hogy te hogy erzed. Ezerhetszazotvenedik szempont.
2020. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó ha óvszert akar húzni! Majd ha ismeritek egymást x ideje és megbíztok egymásban, na majd akkor megbeszélitek hogy elhagyjátok az óvszert - persze csak akkor ha mellette tabit szedsz.
2020. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

..."Nekem olyan érzésem van ilyenkor, hogy azt hiszi fertőzésem van...."

Nem. Neki van. És gyereket sem akar /most/.


Vagy csak több az esze mint neked.

2020. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés? Én azért fosok, hogy fizetnem kell majd, így gumi nélkül csak a szájba tolom.
2020. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a másik oldalról. Mi is használjuk, mert én ragaszkodom hozzá, szerintem ő ellenne nélküle is, na most ettől gondolhatná, hogy én azt feltételezem róla, hogy nemi beteg, s ezért akarom gumival. :)

N

2020. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég éretlen lehetsz, ha gáznak érzed a gumit.
2020. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!