Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anotalkon csak degenerált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon csak degenerált fiúk vannak?

Figyelt kérdés
Gondoltam találok ott normálisat de mindegyik azzal kezdi,hogy snapchat maszti és kanos
2020. ápr. 9. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen. És itt is. Közös maszti? 19/F
2020. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ott, ha találtam 2 normális embert, a több százból. Nem éri meg a fáradtságot, mert nagyon sok órát kell beleáldoznod, hogy normális tagot találjál.
2020. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ritka kivételek, de többségében tényleg perverz degeneráltak, akárcsak ebben a kategóriában.
2020. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a legtöbb tényleg az. Kár, hogy nem találkoztunk.
2020. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ilyen kretének vannak a nememben?

Lassan komolyan mondom, hogy gáz lesz pasinak lenni 😂

2020. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meg a privátokat is,együntetűen az jön le,hogy érdemes azt az oldalt hanyagolni :D
2020. ápr. 9. 20:32
 7/13 A kérdező kommentje:
*egyöntetűen
2020. ápr. 9. 20:33
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem meg ha nagy nehezen bedob egy lányt ott, akkor "szerepjáték" "kor". Úgyhogy a lányok se jobbak ha egyáltalán valóban lányok.
2020. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Ja... meg amelyik belép aztán köszön, és eltűnik. Nem vagytok ti se jobbak ilyen téren

Ráadásul hogy várnak értelmes beszélgetést, ha semmi támpontot nem adnak, hogy mi érdekli őket?

Vagy a hogy telt a nap annyi, hogy elment valahogy.

Ebből se tudok értelmesen elindulni

Ha nézett egy filmet, már van támpont, de nincs, elvárjátok, hogy egy vadidegen a semmiből beszélgetést generáljon nektek, éd 1-2 szavast választ ha írnak

2020. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt én is utálom,ha 3 szavas válasz van vmire annak már örülök mint állat :D általában a jól,mizu,semmi,oké,szerepjáték,kor,képcsere szavakban kimerül egy chat...
2020. ápr. 10. 02:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!