Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti mit engednétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit engednétek egy lábfétises lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lábfétisem van. 20/L vagyok. Érdekelne, hogy más lábfétises lányok, hogyan építik bele a szexbe ezt és a fiúk, hogy állnak ehhez az egészhez, mit képesek elviselni vagy mi az ami egy lábfétises lánytól jól esik nekik. Esetleg annak a véleményére is kíváncsi vagyok aki srác és idegen neki ez a lábfétises világ, hogy ők mit engednének a csajnak, hogy hogyan építenék bele, mit csinálhatnának a lábukkal, ami még jól is esik nekik. Köszönöm a segítséget. Nem rég jöttem rá erre és még nem tudom hogy kezeljem ezt.

2020. ápr. 5. 19:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem például erogén zónám a talpam, ill. az egész lábfejem, és izgató nekem, ha a feleségem csikizi, és régen is, amikor valamelyik nekem tetsző csaj csikizte. Ha ilyen fiút találsz, a csikizéssel és a masszírozással biztosan nem fogsz mellélőni nála.

35F

2020. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Én se találkoztam még lábfétises lánnyal, de úgy állok ehhez a dologhoz, hogy számomra ugyanolyan izgató tud lenni egy szép női láb, mint a megszokott testrészek (mell, fenék...stb.)

Mivel még nem volt benne részem így helyzetfüggő hogy csinálnám, de a lábujjszopi mindenképp benne lenne 🙂 talán még a sarkak smárolása is...

2021. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Tehát nem riasztana meg ha téged is beindítanak a lábak 🙂
2021. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!