Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti mit engednétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit engednétek egy lábfétises lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lábfétisem van. 20/L vagyok. Érdekelne, hogy más lábfétises lányok, hogyan építik bele a szexbe ezt és a fiúk, hogy állnak ehhez az egészhez, mit képesek elviselni vagy mi az ami egy lábfétises lánytól jól esik nekik. Esetleg annak a véleményére is kíváncsi vagyok aki srác és idegen neki ez a lábfétises világ, hogy ők mit engednének a csajnak, hogy hogyan építenék bele, mit csinálhatnának a lábukkal, ami még jól is esik nekik. Köszönöm a segítséget. Nem rég jöttem rá erre és még nem tudom hogy kezeljem ezt.

2020. ápr. 5. 19:26
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nos, még életemben nem találkoztam lábfétises nővel.


Ha arról van szó, hogy a lány csinálna szívesen a lábával dolgokat,

akkor pl kiverhetnél /footjob/, vagy masszírozhatna vele, persze finoman.

Mást nem tudok elképzelni, abszolút ismeretlen számomra a dolog.

2020. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
*kiverhetné
2020. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi izgat pontosan? Az ha a te lábaddal foglalkoznak, vagy ha te foglalkozol a másik fél lábával?


Én lábfétises fiú vagyok, nagyon tetszenek a szép női lábszárak, és a lábfejek is. Szeretem őket kényeztetni valamennyi módon és azt is szeretem, ha lábbal elégít ki a lány.

2020. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kamu a kérdés, mert lábfétises lány nincs, nem létezik, csak egy unatkozó férfi áll mögötte. Ha mégis létezik ilyen lány, akkor megbeszéljük, de szerintem mindent, bár nem tudom mitől lábfétises egy lány, mit érez vonzónak. F
2020. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az, ha én a fiú lábával. Nagyon izgat és imádok fantáziálni, hogy simogatom, maszírozom, puszilom stb. De nem tudom pontosan ezt hogy építsem bele a szexbe. A párom tudja de mindig viccesen kezeltük ezt .. de vannak komoly vágyaim is. De nem tudom, hogy csináljam.
2020. ápr. 5. 19:35
 6/23 A kérdező kommentje:
4.kommentelő, LÁNY VAGYOK :) Az ilyen emberek miatt sírtam hónapokig, mert undorodtam magamtól. Tudom a fiúknál elterjedtebb ez. De nekem is van. Pontosan nem tudom megmondani miért és hogy vonzódok. Egyszerűen érzem.
2020. ápr. 5. 19:39
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
Van párod. Már egyszerre nem is olyan izgalmas válaszolni a kérdésre. :D (#4)
2020. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ez teljesen természetes. Emiatt nehogy már "undorítónak" érezd magad! Minden olyan fétis teljesen oké, ami nem okoz egyik félnek sem testi/lelki károsodást. A lábfétis a legelterjedtebb és legártalmatlanabb fétis mind közül.
2020. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megengednék neki!!
2020. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Még én sem találkoztam lábfétises lánnyal. Szerencsére...
2020. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!