Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engednétek hogy a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek hogy a barátnőtök analba dugjon?

Figyelt kérdés

Nagyon rá van izgulva erre hogy milyen lehet felcsatolható műpéniszel dugni és szeretné kipróbálni én nagyon félek ettől de megbántani se szeretném mert ő is engedte nekem, ti engednétek?

28F


2020. márc. 4. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha ő engedte akkor tessék neked is engedni.

Csak megkell azt neked is tudni hogy milyen jó az!

2020. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném kipróbálni
2020. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én ezt nagyon homár dolognak tartom
2020. márc. 4. 15:38
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem ugyanaz egy nőt és egy férfit seggbe rakni :D szerintem ne engedd
2020. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne ugyanaz? A mi seggünk sem arra lett kitalálva
2020. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Kapd meg te is, így fair.
2020. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem! Kizárt dolog! De én se dugom az ő fenekét!
2020. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a szezont a fazonnal.A homárok leszpják egymást.Nomost,ha a barátnőd csinálja,akkor te homár vagy?

Akkor vagy az,ha egy pasi dugja meg a fenekedet.Ha nő teszi,akkor nem vagy az.

Probáld ki.Ennyit igazán bevállalhatsz.Ki tudja..lehet megtetszik mindkettőtöknek.Azaz neked.Mert neki ezek szerint bejönne.Hajrá!!

2020. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 October15 ***** válasza:
100%

Mi a homár abban, hogy a barátnőddel szexelsz? :D


Az eddigi barátnőim nem mentek bele az análba [bár nem is keresgéltem célzottan mert annyira nem lényeges, inkább csak kíváncsiság + vizualitás okán kérdezem meg ha úgy adódik] úgyhogy "cserébe" nem kellett még csinálnom semmit. :D


De amúgy hmmm, miért ne? :D Mármint ha a töltöttkáposzta kijön akkor a műfsz is bemegy... + a prosztatamasszás elvben jó [ebbe se futottam még bele] szóval igazából én nem égnék ki egy ilyen kérésen. Amíg nem teszek 1 próbát addig úgyse tudom, hogy bejön avagy sem nemde?

2020. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!