Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engednétek hogy a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek hogy a barátnőtök analba dugjon?

Figyelt kérdés

Nagyon rá van izgulva erre hogy milyen lehet felcsatolható műpéniszel dugni és szeretné kipróbálni én nagyon félek ettől de megbántani se szeretném mert ő is engedte nekem, ti engednétek?

28F


2020. márc. 4. 15:26
1 2
 11/19 cseppszi ***** válasza:
100%
Ne engedd meg, mert a végén még úgy rászoksz , hogy te fogod kikönyöröügni hogy ott is legyél már lerendeve XD
2020. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem sértő!

Ha neked nincsenek ratyi hajlamaid, akkor ne akarjon már megba.szni téged!

Azért mert te csináltad neki, attól ő nem lett sértve az identitásában, de te viszont qurvára sértve lennél benne!

Ezt meg kell értenie neki is.

Ne engedd szerintem!


33/F

2020. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hetero domináns férfiként én nem engedném magamnak, de ez a privát véleményem, saját preferenciám.

A kérdés inkább az, hogy te vágysz-e rá. Ha igen, akkor csináljátok, ha nem akkor meg ne engedd. A szex amúgy sem arról szól hogy mit "engedünk" vagy sem, hanem arról, hogy a partnereddel megvalósítjátok azokat a vágyakat amiket mindketten szeretnétek. Rátok tartozik, mások véleménye másodlagos.

2020. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem... Bár őszintén szólva eddig nem voltam ilyen helyzetben, egyetlen barátnőmnek sem jutott soha eszébe a dolog. Pedig amúgy szoktuk csinálni időnként análisan, az nekik sincs / nem volt ellenükre.
2020. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2020. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen megengedtem persze ez kölcsönösen én is popsiba élveztem bele!
2020. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

"Azért mert te csináltad neki, attól ő nem lett sértve az identitásában"

Ebben miért vagy olyan biztos amúgy?

2020. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagyok benne biztos, mert feltételezem nem erőszakolt seggbe a saját barátnőjét, illetve ha egy nő analisan van dugva, attól ő még nem lesz akarata ellenére leszbikus, dolognak kitéve ezért!

Viszont ha egy hetero férfi feltérdel, hogy egy műkolbásszal szét legyen reszelve az már igencsak hajazik a langyos férfiakra.

Tehát sértve van az identitása!

Hetero férfi nem, ba.szatja magát seggbe.

Nem túl férfias felállás.

Persze ha a kérdező hajlik felé, és ez 1 kölcsönös megegyezés volt köztük, akkor az más kérdés!

2020. márc. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak érdekes,sajátos elképzelési vannak a nemi identitásokkal kapcsolatban.A hasonlat meg csak annyira áll meg,mint hogy az anál egyenlő a fakanállal.Mert az fuck-anal,csak fonetikusan ,és szétválasztva..
2020. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!