Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti mit engednétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit engednétek egy lábfétises lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lábfétisem van. 20/L vagyok. Érdekelne, hogy más lábfétises lányok, hogyan építik bele a szexbe ezt és a fiúk, hogy állnak ehhez az egészhez, mit képesek elviselni vagy mi az ami egy lábfétises lánytól jól esik nekik. Esetleg annak a véleményére is kíváncsi vagyok aki srác és idegen neki ez a lábfétises világ, hogy ők mit engednének a csajnak, hogy hogyan építenék bele, mit csinálhatnának a lábukkal, ami még jól is esik nekik. Köszönöm a segítséget. Nem rég jöttem rá erre és még nem tudom hogy kezeljem ezt.

2020. ápr. 5. 19:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kivernéd nekem a lábaddal?
2020. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
En is talalkoztam mar labfetises lannyal es engem kifejezetten izgatna. Gyerekkorom ota szeretek a labaimmal kulonbozo dolgokat megerinteni, izgalmas. Sokszor jarok mezitlab a havon vagy erdekes feluleteken. Szoval en siman engednem, hogy nyalogassa vagy simogassa a labam. Tobbet is, ha szeretne, bar nem tudom neked mi izgato meg ezeken kivul. Nekem is van labfetisem igy meg at is tudom erezni, h mit erzel. Szerintem ez nem ciki es nem gaz. Eleve nem jar akkora onfelaldozassal a partner reszerol, mintha mondjuk a kakiszex izgatna teged. Igy szerintem siman megengedne sok pasi, h kenyeztesd a labait, megha oket nem is izgatja kulon ez. :)
2020. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Imádom a női lábakat, mindent engednék neki. Rábíznám magamat a fantáziájára.
2020. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha kell megujjaználak lábujjal, vagy a lábujjaimmal széthúznám a szádat, esetleg a melleidet is megmaszíroznám a lábaimmal. Hagynám (sőt elvárnám, hogy végignyald). Kb. ennyi jutott hírtelen az eszembe.
2020. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Megujjaználak lábujjakkal, szopogathatnád a lábujjaimat, nyalhatnád a talpamat, szagolgathatnád, arcodba temethetnéd, masszírozhatnád. A talppárnámmal izgatnam a csiklódat, miközben a másik lábam nagyujjával ujjaznám a puncidat, segglyukadat. Gyurmáznám a popsidat a labujjaimmal, beszorítanám a lábujjaim és talppárnám közé, amennyit tudok. Finoman alulról, hátad mögül lábfej felső részével csattogtatnám a puncidat, 32F
2020. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is lábfétises vagyok bármit megengednék :)

Ha mindkét fél az, nagyon könnyen bele lehet építeni a szexbe.

De ha mondjuk nem lennék az, és belegondolnám magam a párod helyzetébe, én úgyis megengedném. Mindenkinek van valami vágya amit ki szeretne élni. Nekem is ugyanúgy megvan a magam fétise és még széphogy engedném kiélni neked a lábfétises vágyaidat.

Amiket meg írtál hogy csinálnál a párod lábával, ahh én nagyon élvezném.

Sok sikert :)

19F

2020. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is lábfétises vagyok mindent engedek ha kölcsönös, eddigi kapcsolataimban mindig az előjáték része volt nálam.
2020. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre nyalhatnank egymas labait!😃
2020. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bármit. Bár még lábfétises lánnyal nem találkoztam, de nagyon szeretnék. Az biztos hogy felizgatna 18/f Baja
2020. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Erősen lábfétises férfi vagyok. Ismertem már lábfétises lányt. Nincs ezzel semmi gond. Nyugodtan valósítsd meg a pároddal amit szeretnél. És nem kell szégyent érezni. Mi ilyenek vagyunk. Ha nem èljük meg a vágyainkat csak szenvedünk.
2020. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!