Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jöhetett össze még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jöhetett össze még soha szexuális kapcsolatom egy lánnyal se? Hol rontottam el? Mit rontottam el? Miért nem jöhet legalább egyszer össze egy alkalom anélkül hogy örömlányhoz mennék? Mi a véleményetek erről? 24/F

Figyelt kérdés

Minél jobban bele gondolok ebbe a dologba hogy nem szexelhetek annál jobban idegesebb leszek és feszült majdnem hogy a "robbanásig".

Tudom ! Most jelenleg van nagyobb probléma is de valamiért még se tudom csak úgy félretenni. Probálom mert vannak időszakok amikor eltudom engedni ezt a témát de van hogy nem hagy nyugodni !! pörög az agyam rajta ezerreL és ez nagyon dühít!! Én ettől kevesebb lennék vagy férfiatlan?


Kérlek titeket csak az olyan válaszoljon aki normálisan és megértően tud hozzáálni a másikhoz nem pedig degradáló módon . köszönöm szépen a megértést !


2020. ápr. 3. 23:48
1 2
 11/16 (:Puszedli :) ***** válasza:
22L
2020. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#10 Puszedli - Köszönöm hogy leírtad ezeket nekem :)) Hasznos infókat irtál le amik lehet segitségül szolgálnak a jövőbe hogy mit hogyan vagy mit ne csináljak ! :)
2020. ápr. 5. 15:50
 13/16 (:Puszedli :) ***** válasza:
Örülök h tudtam segíteni.
2020. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg egyszerűen nem vagy vonzó. Hogy miért, azt mi innen a gép mögül nem tudjuk objektívan megmondani.


Csak elfogultan, és mindenki a tapasztalatai, saját hozzáállása alapján ad véleményt. Olvasok az oldalon jópár olyan kommentet (a szűz srácokkal kapcsolatban), hogy hányni tudnék.


Na most, három dolgot kell felismerned: nem vagy főnyeremény. Ezt azért mondom, mert 24 év alatt nem keltél el soha, a többségnek (még a fiúknál is) összejön 17-18 éves korban valamilyen szexuális élmény. Nyilván nem a matyizásra gondolok.

Ismerős a szitu, mert én sem vagyok egy főnyeremény.

A második dolog: mivel nem vagy főnyeremény, keress a szintedhez megfelelő lányt. Hogy mi a te szinted, milyen hölggyel vagy hajlandó összejönni, az már a te választásod. Innen a gép mögül nem fogom tudni megmondani, hogy "na arra a lányra ne vágyjál, mert kevés vagy hozzá és fájdalmas égés lesz a vége".

Ezt felnőtt emberként, némi önismerettel magadnak kell eldöntened.

A harmadik: a szex nem minden...

Hülyén hangzik, főleg egy alig húszéves sráctól, de annyira nem izgat a párkapcsolat dolog. Mármint fontos lenne számomra, legalább kipróbálni, hogy egyáltalán alkalmas vagyok-e kapcsolatra, szexre, de nem fogok a szekrény mellett kuporogva sírni, hogy nincs senkim... Mert nem csak ebből áll az élet.


19F

2020. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

#9 ok boomer

Régen is voltak ilyen emberek csak tudod akkoriban nem tudtad a neten olvasni a kínjaikat.

2020. ápr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Én ár a 60-as, 70-es években is csajoztam. Mindenkinek volt párja! Még a leghülyébb béna seggfejek, akiknek ha csaj lettem volna 100 puncival, sem adtam volna egyet sem, azoknak is! A korona alatt a klímaxoló élttársam mellé szereztem még 2 barátnőt!

Hol a baj?

2021. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!