Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jöhetett össze még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jöhetett össze még soha szexuális kapcsolatom egy lánnyal se? Hol rontottam el? Mit rontottam el? Miért nem jöhet legalább egyszer össze egy alkalom anélkül hogy örömlányhoz mennék? Mi a véleményetek erről? 24/F

Figyelt kérdés

Minél jobban bele gondolok ebbe a dologba hogy nem szexelhetek annál jobban idegesebb leszek és feszült majdnem hogy a "robbanásig".

Tudom ! Most jelenleg van nagyobb probléma is de valamiért még se tudom csak úgy félretenni. Probálom mert vannak időszakok amikor eltudom engedni ezt a témát de van hogy nem hagy nyugodni !! pörög az agyam rajta ezerreL és ez nagyon dühít!! Én ettől kevesebb lennék vagy férfiatlan?


Kérlek titeket csak az olyan válaszoljon aki normálisan és megértően tud hozzáálni a másikhoz nem pedig degradáló módon . köszönöm szépen a megértést !


2020. ápr. 3. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek, de ezt így látatlanban nehéz megmondani. Ha nincs se külsőleg, se belsőleg semmi, ami különösebben taszíthatná a lányokat, akkor egyszerűen csak talán nem a megfelelő körben mozogsz, vagy nem kezdeményezel.
2020. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még én sem találtam rendes lányt 20 évesen, osztálytársaim is akiknek van barátjuk pedig aztmondjám jól nézek ki és a stílusom is jó. Szinte már bárkivel lefeküdnék persz azért nézzen ki valahohy
2020. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

a legegyszerűbb válasz az lenne, hogy győzött Darwin, de ezt a legnehezebb elfogadni.

A bonyolultabb válasz is meg inkább a kérdés, hogy szerinted hol a hiba? Az elsőre is látszik, hogy csalódásként fogod fel a visszautasítást, nem pedig tanulópénznek, ez pedig masszív frusztrációt eredményez. Egy kicsit gondolkozz el azon, hogy van-e hasonlóság a visszautasítások között. Mert ha kb. mindig hasonló szöveggel ráztak le a lányok, akkor az azt kiváltó okon kell dolgozni (szájszag, ápolatlan külső, rossz szöveg, gyenge poénok, dadogás, nem méretpontos ruha, körömrágás, idegesítő röhögés, látszatfigyelem stb. stb. stb.).

Ja és ezt a frusztrációt, hogy még nem jött össze semmi, ezt félre kell tenned, mert kívülről is látható, a magabiztosságot ennél jobban semmi nem ássa alá, márpedig aki tökös, az egy kis talpraesettséggel bármelyik nőről le tudja húzni a bugyit.


27F

2020. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megértő neked azt jelenti, hogy kritika nélküli, akkor ez a válasz nem fog tetszeni:

Az a baj, hogy te "végre dugni akarsz". Az ilyen pasikon mindig látszik, hogy semmi más nincs a fejükben, csak "végre akarok szexelni, végre akarok szexelni". És ezen nevet az ember ha kiskamaszt lát, mert kinövi. De felnőtt férfin ez taszító.

L23

2020. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért is belédgázolok - a te érdekedben, mert a nagy együttérzéssel semmit sem segítenék neked. Azért nincs kapcsolatod mert most is picsogsz, mint egy kisgyerek, miért nem - miért nem - miért nem. Fejezd be az önsajnálkozást, tedd helyre a tökeidet és próbálkozz, próbálkozz, próbálkozz! Ha 99 nő azt mondja nem, akkor a 100.-nál is. Normálisan, kulturáltan, beszélgetés, társalgás, kommunikáció, a másik megismerése, közös program stb. ne egyből a bugyijába akarj bejutni. Lépésről, lépésre közelebb juthatsz, de folyamatosan "dolgozni" kell rajta. Egy biztos, az önsajnáltatás nem vezet sehova.

Mondja ezt neked egy olyan ember aki relatív szintén későn veszítette el - de megráztam magam és megy minden mint a karikacsapás (ha nem is 2 nap alatt sikerült).

2020. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene megértened neked és a többi szűz felnőtt férfinak, hogy a szex nem feltétlenül az élet elengedhetetlen része! Hiszen nem az a bajod, hogy nem találsz társat, akivel annyit szexelhetnél amennyit csak akarsz. Neked csak punci kell. Meg szükségből hozzá a csaj, hiszen a punci rá van nőlve. De a lány nem érdekel, csak a punci. Nos ez nem jár mindenkinek! Vannak pasik akiknek elég rámnézni és mosolyogni. És a bugyim magától lecsúszik. Ez ilyen. Ahogy téged olvastalak, még csak szánalmat sem érzek. Inkább megvetést vagy nem is tudom. Ha tetszenél külsőleg, akkor sem engedném hogy hozzám érj, mert egy férfiatlan, életképtelen lúzer vagy. A legjobb és legbölcsebb amit tehetsz, hogy beletörődsz! Tenni ellene úgysem tudsz. Vannak az életben még fontos dolgok, szép dolgok, amiket elérhetsz. Pl a munkádban! Vagy kreatív tevékenységekben, művészetekben, annyi szépség van a világban amit a többség észre sem vesz, és ez nagy hiba. Foglalkozz ezekkel, láss meg minden szépet! Legalább nem vonja el a figyelmed egy önző nő ami a puncihoz jár. Szóval ne erőltesd ami nem megy, majd megy másnak! Szex nélkül is lehet élni, sokan kénytelenek rá. Ez van.
2020. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem a korona, te vagy itt a probléma!
2020. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez az ordogi kor, ami megakadalyoz, a sajat gondolataid ordogi kore. Ettol lesz a szuzesseged kolonc, atok.

Ha ledumalod magad errol a visszafele mutogatasrol, es konstatalod, hogy per pill nincs nod, elmondom, lesz majd. Nem akkora gond, hogy szuz vagy. Csak ne vess szamot vele, meddig tart meg, biztos orokre.

Most virushelyzet van. De ha nem parkapcsolatra hajtasz, csak barmilyen nougyre, lesz. Eloszor olyan, aztan olyanabb, aztan ilyen, es utana ugyesebb leszel, es nem lesz radirva, amit tudat alatt te magad irsz ki.

2020. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

EZ a mai világ, a net elvitte az embereket az ismerkedéstől és a kommunikációtól teljesen.

Nincs az hogy beszélgessenek, hülyéskedjenek csak a görcsös szexelni akarás van.

De nem tudnak hogy hozzá fogni, nem tudnak udvarolni mert ez teljesen kiveszett az emberekből.

EZ meg van a nőknél is.

Itt is ha olvasgatom a kérdéseket hát én le vagyok döbbenve , olyanokat kérdeznek hogy, hogy tudnám megdugni ezt vagy azt.

Annyi a beszélgetés hogy hová szeretitek lányok kapni a a cuccot !!!

Meg a 16 centis jó e a csajoknak !!

Mert csak a telefon nyomkodás megy mindenkinek semmi több, megy mindenki mint a birka.

Kérdező , te mit teszel e probléma ellen???

SZoktál beszélgetni, udvarolni, viccelni a lányokkal?

2020. ápr. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 (:Puszedli :) ***** válasza:
Mivel nem ismerlek és konrét dolgot nem mondtál magdról. Általában a nőt zavarja valami ha nem jutsz el vele az ágyban. Esetleg igénytelenség, nem megfelelő viselet vagy nem vagy elég férfias számára, nem vagy elég határozott. Stb. Vagy nagyon kedves vagy , vagy túl nyomulsz, vagy alig mersz kérdezni vagy az a baj h olyan anyám aszony ként kérdezed. Engem személy szerint ezek nagyon zavarnak. Ilyenkor én is távolodnék egy pasitól. Mivel nem tudom milyen vagy ezért leírtam h én az ilyenekkel nem igazán szeretek beszélgetni sem nem hogy mást.
2020. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!