Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti emlekeztek meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti emlekeztek meg az elso masztizasotokra?

Figyelt kérdés

Hany evesek voltatok?

Hogy csinaltatok?

Utana tudtatok hogy ez mi?


En ma dobbentem ra, hogy fogalmam nincs hogy mikor kezdtem, azt tudom, hogy elobb maszti, majd szexfuggove valtam. :D


2020. ápr. 3. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

14 körüli lehettem. Hát nem most volt, az tény 😂 de az elsőről konkrétan fogalmam sincs. Amire emlékszem, hogy majd később szívesen használtam segédeszközt, ami az egyik hajkefém volt, viszont az utóbbi években ez teljesen kimaradt. 😂

22/N

2020. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Már 3-4 éves korában elkezdi felfedezni mindenki a testét és "odanyúl" mert kellemes (csak elfelejtjük idővel). Tudatosan 12-14 éves kor között kezdenek maszturbálni az emberek (van ki előbb, van ki később).


A maszturbáció nem bűn! Sőt nagyon is hasznos, segít felfedezni, megismerni a testedet, a reakcióidat. Ja és még kellemes is, egészségetekre :)

2020. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
13 körül és emlékszem hogy volt “orgazmusom” ha azt annak lehet nevezni, és nem tudtam utána miért nem jó folytatni. :D De amúgy örülök, hogy a véletlen folytán kezdtem neki, azt se tudtam mit csinálok.
2020. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen, volt egy feltekerhető játékom ami feltekerés után rezgett. Kiváncsiságból oda tettem a puncimhoz és elélveztem tőle akkor először. És azt hittem ez egy szuperképesség amit én tudok egyedül a világon.

20l

2020. ápr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kb. 12 évesen. Azt hiszem egy videót néztem és azt próbáltam utánozni. Nagyjából sikerült is, csak a vége felé borzalmas bűntudatom lett.
2020. ápr. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon, mert kb 4 évesen kezdtem.

Pont úgy, ahogy most(nem részletezem)

Tini voltam, mikor rájöttem, hogy maszti amit csinálok.


Én is szexfüggő vagyok :D

2020. ápr. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. ápr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

11 voltam,

ujjal simogattam a csiklómat, bár fogalmam sem volt róla, h ennek ez a neve.


Nem tudtam mi ez, de onnantól fogva mindennap csinálom azóta is.


19/L

2020. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem tudatosan csináltam, csak rájöttem, hogy jó érzés, ha valami simizi a csiklóm. 15 voltam.

19L

2020. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!