Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mindegyik szexpartneretekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindegyik szexpartneretekre emlékeztek?

Figyelt kérdés

Itt most leginkább olyan emberekre (javarészt férfiakra) gondolok, akiknek rengeteg partnerük volt korábban. Na és mondjuk a görbe estéket ne számítsuk annyira bele.

Illetve itt még az is kérdés lenne, hogy akinél sok az egyéjszakás, annál mennyire fontos, hogy a partnere is ki legyen elégítve?

Kérlek írjatok nemet és kort is.


2019. aug. 27. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

egyéjszakásra nem mindegyikre emlékszem


mindig a legfontosabb, hogy orgazmusa legyen a nőnek!


42/F

2019. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Tegnapira sem.
2019. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 akire nem emlékszem. Viszont az hogy a nőnek is jó legyen mindig szempont volt, attól függetlenül hogy egyéjszakás.
2019. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az évben igen,de az elmúlt 5 évből csak a legjobbakat.

Fontos hogy élvezze a partner,engem az izgat fel igazán. 39F

2019. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok.. osszesen 12 palival voltam eddig de en mindre emlekszem😄
2019. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

A partner és az élmény függvénye hogy milyen mértékben emlékszik az ember, na meg hogy az emlékek kellemesek-e, vagy "felejtendő" kategória.

Igen, normális ember alkalmi kapcsolatnál is figyel a partnerére és arra, hogy neki is jó legyen. Értelmes ember még óvszert is használ alkalmi kapcsolatnál, egészségetekre! :)

2019. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 érdeklődő35 ***** válasza:

Minden partneremre figyeltem, hogy az ő vágyai szerinti legnagyobb élvezetben legyen része


Nem volt sok partnerem, de van, amikor utána kell gondolnom, hogy kik is voltak...

F47

2019. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen! Például Erzsi nénire a nyugdíjas klubból.
2019. aug. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt vagy 50 és mindre emlékszem.
2019. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!