Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti se emlékeztek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se emlékeztek az első csókra vagy szexre?

Figyelt kérdés
Nekem annyira nem számított egyik sem, hogy a csókra pl. egyáltalán nem emlékszem, a szexnek meg a napjára nem. Csak úgy megtörtént mindkettő, akkor nem is terveztem, csak beleesett az estébe. Pl. arra emlékszem, hogy egy pohár limonádé jobban lekötött, aztán szólt a csaj, hogy feküdjek be mellé már az ágyba.
2017. ápr. 6. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:

fura lehetett akkor :D megártott a limonádé.

am én mindkettőre, mivel jelentett valamit. igaz ma már nem jelent semmit :D de ha sok nővel lettem volna teszem fel azóta, akkor is emlékeznék rá.

2017. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát egy buliban ismerkedtünk meg, és eléggé alig ismert volt az a zene, amit hallgattunk. Így ahogy lejött hozzám, sokkal jobban lekötött minket a zene meg limonádé..:) De aztán az is megtörtént. De kb. lényegtelen volt, valahogy a zene akkor jobban érdekelt, az maradt meg inkább az estéről, nem a szex.
2017. ápr. 6. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
biztos fiatalok voltatok. saccra 15 max 16. azok csinálnak ilyeneket. :D
2017. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőre emlékszem,igaz a szex részleteire már annyira nem,mert régen volt és néha még az is gondot okoz,hogy a két nappal ezelőtti dolgokat felidézzem,nemhogy ami évekkel ezelőtt történt. 😀
2017. ápr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Bevoltam állva...
2017. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

számítani számított, de nagyon nem emlékszem.

Csók: hirtelen jött, tapasztalatlan suhancok és a csaj úgy lenyomta a torkomon a nyelvét, hogy azt se tudtam mit csináljak, semmi másra nem emlékszem

Szex: kicsit bepiáltunk, úgy volt, hogy várunk még vele, de simogatásból tovább ment, a következő pillanatban meg már bent volt. Fogalmam sincs mennyi ideig tartott, vagy hogy élveztük e, semmire nem emlékszem.

Másnap viszont már végig dugtuk az egész lakást, ott is csak arra emlékszem, hogy óránként csináltuk, de semmi másra.

2017. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én emlékszem mindkettőre.
2017. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első csókra én se emlékszek, meg az első dugásból is csak annyira, hogy a csajnál otthon történt meg, de semmi részlet nem maradt már meg.
2017. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőre emlékszem, isteni volt :)
2017. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!