Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy siekrült kiszűrni innen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy siekrült kiszűrni innen a 18 alatti lányokat? Régebb, teli volt, de se hírük se hamvuk.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már csak azokat kell kiszűrni akik arról érdeklődnek hogy elég nagy e a farkuk. Bár akkor lehet hogy megszűnne az oldal 🙃
2020. ápr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Ja,
2020. ápr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Én jóval 18 felett vagyok de én magamat is kifogom szűrni.

A kérdések 90 %-a nem kérdés, hanem csak unalomból írt mondat a végén kérdőjellel.

EZ a kategória meg különösen tele van buta emberekkel.

2020. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 jól leírta. Én csak 6-7 éve vagyok itt, 16 éves korom óta néha néha felnézek. Régen sokkal jobb volt az oldal, mostmár rengeteg az unatkozó nyomorék és a kérdések színvonala is ahogy írták már előttem rengeteget csökkent. Anno még szexpartnert is találtam innen,ma ez kb lehetetlen lenne. Nálam már 300+ felhasználó tiltva van. Pedig ez új fiók. Ezzel szerintem mindent elmondtam...

És igen: a mai fiatalok már mást csinálnak

L

2020. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem felnőttek, s nem jött utánpótlás. Tudod, az emberek öregednek. Aki 2 éve még 16 volt, most pont 18. :D
2020. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát én itt vagyok:)
2020. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!