Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet ismerkedés során...

Hogyan lehet ismerkedés során a dinka lányokat kiszűrni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb DinkaSzűrő 2015-tel, mely törzsvásárlói kártyával most csak 9990 ft!
2015. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Első pillanatban úgysem látod, hogy mennyire lökött. Én is lány vagyok éa kérdezhetném ugyanezt a férfiakra vonatkoztatva. Azért jó egy ismerkedés, és azért az a neve, ami, mert általa kiszűrheted, hogy szeretnél-e továbbra is a társaságában lenni, vagy inkább hanyagolod a dolgot.

Szóval szerintem nem lehet kiszűrni.

2015. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy mégis mitől lesz valaki dinka.

-Tanulatlan? "Hova jártál egyetemre? Sehova? Értem. Középiskola? Ja hogy nem fejezted be? Ühüm. Viszlát."

-Bár egyetemre jár, buta, akár a föld? Valószínűleg hanglejétésből és 5 percnyi párbeszéd után üvölteni fog róla, hogy sötét.


És ezzel be is zárult a kör. Ha valaki hülye, az nem két-három hét múlva fog kiderülni, hanem rögtön az első beszélgetés során, mikor általános témák merülnek fel, és számítasz arra, hogy önálló véleményt fog alkotni.

2015. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dinkákat "csak" megdugod, az arra érdemesekkel pedig kapcsolatra is lépsz.
2015. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itatsz vele kövidinkát. Ha immúnis rá, akkor eredetileg is dinka.
2015. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!