Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha valakinek az unokanő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha valakinek az unokanővére kiveri az unokaöccsének vagy forditva az unokahuga az unokabátyának? (Nem az anyjának a testvérének)

Figyelt kérdés
Nem történt meg csak kíváncsi vagyok a véleményekre ! Ez még beleférne szerintetek?
2020. márc. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Minden belefér, ami kölcsönös. De miért tartozik ez ránk?
2020. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz.Unokatestvérek közt házasság is létrejöhet.
2020. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem tartom a legegészségesebbnek, én még a másodunokatestvért is tabunak érzem, de azt azért el tudom fogadni, ha más nem.

Csak ha ilyen van, akkor azt a család gáznak tarthatja, és bonyodalmakat szülhet, tehát ha megtörténik, azt titkolni szokták.

Nem mondom, hogy tiltott, de fura. De kapcsolatot nem ajánlok, pláne nem házasságot (a születendő gyerekek egészsége érdekében sem). Eszkalálódott ez, tudom, hogy csak kiverést kérdeztél, de mégis érdemesnek tartom ezeket átgondolni.

2020. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
A jogszabály direktben nem tiltja, de attól még vér szerinti rokon, szóval szerintem gáz, de ez a magánvéleményem. Van 7,6 milliárd ember a földön, ne rokonokkal csináld már.
2020. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Aberràlt, beteges ha rokonra gerjedsz.
2020. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt le kell szögezzem mindenkinek hogy ti akik hozzászoltatok csúnyán férre értettétek !! Az a baj ha az ember kérdezni mer valamit már kombinálni kezdenek !! Én csak mrgkérdeztem hogy kinek mi a véleménye erről! én is ugy hallottam hogy történtek ilyenek. Ennyi
2020. márc. 28. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Borsodban ez mindennapos.
2021. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!