Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti bemernétek vállalni ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bemernétek vállalni ebben a járványos időszakban egy ismeretlen lánnyal egy együttlétet?

Figyelt kérdés
Ugye ma nem lehet találkozni senkivel tisztifőorvos asszony is mondta, most itthon vagyok otthon is maradtam, csak lenne egy lány aki hajlandó lenne velem szeretkezni. Ő nem fél én azért félek, halálos is lehet ez a coronavírus ti mit csinálnátok?
2020. márc. 28. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen simán 30/F
2020. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találkoznék. Nagy hülye vagy ha kihagyod. Ez a kijarási korlàtozàs kb nem korlátoz semmit...

30f

2020. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én simán ;) Szimpátia esetén

23F

2020. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!