Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti bemernétek vállalni ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bemernétek vállalni ebben a járványos időszakban egy ismeretlen lánnyal egy együttlétet?

Figyelt kérdés
Ugye ma nem lehet találkozni senkivel tisztifőorvos asszony is mondta, most itthon vagyok otthon is maradtam, csak lenne egy lány aki hajlandó lenne velem szeretkezni. Ő nem fél én azért félek, halálos is lehet ez a coronavírus ti mit csinálnátok?
2020. márc. 28. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Én igen, simán.
2020. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor már inkább a lányba dögöljek bele, ne a koronavírusba.
2020. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

gusztustalan csajok, akik eddig le se fojtak tinderen most ketten is vissza írták, és ők hozták fel hogy alkalmi akarnak....

hanyinger!


latjatom ezt pofazom amúgy évek óta, hogyha egy kicsit megtagadnank a nőkről a szexet, akkor ők keresnénk minket, mert dugni akarnak ok is, csak turelmesebbek és ezért úgy érzik nyeregben vannak.. közben meg ha nincs aki dugja őket, akkor egyből pitiznek.

2020. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Idos vagy? Cukorbeteg? Szivbeteg? Le van gyengulve az immunrendszered? Vannak tunetei a lanynak? Oszinten, mekkora az esely, hogy a lany koronas es te bele is halsz?
2020. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Egészséges vagyok de azért van esélye..
2020. márc. 28. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Simán taliznék vele !!
2020. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha volna ilyen lány én is szívesen szexelnék vele egész nap! Mást úgy sem lehet csinálni. Legalább élvezzük addig az életet.
2020. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
A lakossag 50 % a előbb utóbb el fogja kapni. Jobb előbb mint utóbb.
2020. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Ez baromság. Először is én a másik 50 százalékban szeretnék tartozni, másodszor Kínában elkapta a lakosság 50%a.. nem hiszem
2020. márc. 28. 12:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos... akinek van párja az azzal úgyis találkozik. Ha nem random, alkalmi a találkozó akkor meg randi után (ha jól sikerül) lesz párod és csak vele találkozol.

Ettől ha krónikus betegséged van, vagy a háztartásodban van ilyen személy (pl. a nagyid) akkor ne csináld. Amúgy meg eldöntöd egyedileg megéri-e a kockázatot.

2020. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!