Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismeretlen lánnyal mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lánnyal mennyire kockázatos óvszer nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
50-50%, vagy elkapsz valamit vagy nem
2020. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ha szūz akkor nem gàz de ha nem az akkor orosz rulett
2020. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan felmerül benned?
2020. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez komolyan felmerül benned, akkor szerintem ezután mindenkivel használj óvszert mindig...
2020. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, tablettát szed talán, hogy ilyen bátran gumi nélkül dugolni akarod?

De ha azt mondjuk neked, hogy 30% esélye van, hogy elkapj nemi betegséget akkor belemész vagy mi? Mondjuk nekem kiábrándító lenne egy olyan partner aki az első alkalmat gumi nélkül akarja. Nekem azt sugallja, hogy minden adandó alkalommal, ha akad egy punci, gumi nélkül tömné is. De a lány részéről is gusztustalan, mert ki akarna olyan pasit aki minden punit gumi nélkül akar. Ha ez meg mindkettőtöknek az első, nem változtat semmin. Felelőtlen és undi, egy majdnem ismeretlen emberben így megbízni

2020. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Alig ismered és nem akarsz gumit húzni? Te aztán szeretsz veszélyesen élni, mondhatom.
2020. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
élj veszélyesen :D gumival pff az olyan snassz. és ma már szinte mindent lehet gyógyítani...
2020. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A HPV miatt sem érdemes, ha a lány is ilyen kalandvágyó, akkor kitudja miket sikerült összeszednie, és még a nőket szűrik HPV-re a citológia során, a te péniszrákodat senki nem fogja korai stádiumban észrevenni, miután fiatalon benyeltél egy magas rizikójú HPV-t. Nem mellesleg ennél vannak durvább nemi betegségek is, illetve a nem kívánt terhesség bekövetkezése sem a legjobb dolog.
2020. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, kinek kell a gumi előtte rákérdezek, hogy minden oké e vele aztán mehet az egyéjszakás, ez működött is párszor amég egyszer el nem kaptam egy kis apró kellemetlenséget amit tovább is adtam rá két hétre, akkor derült ki hogy gáz van. Inkább nem részletezném, hogy mennyire ciki volt a helyzet. Húzz gumit, tudom szarabb vele, de nem ér ennyit.

23/F

2020. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a szájába ürítesz akkor is veszedelmes, de talán biztonságosabb.
2020. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!