Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt küldözgettek ismeretlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt küldözgettek ismeretlen embereknek kèpeket a farkatokrol?

Figyelt kérdés
Szóval valahogy nem èrtem hogy random idegen embereknek ráadásul azt sem tudjátok hogy ki van a másik oldalon külditek a kèpet a farkatokrol,èn heteró fèrfikènt abszolút nem vagyok rá kiváncsi.Szedjetek fel egy csajt,hidjètek el nem valószinü hogy a farkatok vègett fog belèd szeretni,a pasik sem úgy udvarolnak hogy mutasd a pi..ád azt ha tetszik akkor járunk..Akinek nem inge ne vegye magára.
2019. dec. 21. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
azért mert agykárosultak.
2019. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Adom. Én is kaptam már pár random embertől ilyen képet. Srácként én sem értem a dolgot.
2019. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én lányként írok erre.


A legtöbb pasi azt hiszi ezzel tud felszedni, pedig pont, hogy kiábrándító. Egyszerűen annyira buták, hogy nem fogják fel, hogy ez taszító, mintsem szexi.


19/L

2019. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 orton ***** válasza:
83%
Kuldtem par kepet mindannyiotoknak ;D
2019. dec. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták. Azt hiszik, hogy ha meglátjuk, egyből őket akarjuk és úgy felizgulunk, hogy egyből szexet akarunk vele. Pedig pont az ellenkezője. Ízléstelen, undorító,visszataszító. Egy idegen, ezt nem képesek megérteni, ami ellenszenves.
2019. dec. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kéretlenül még sose küldtem csak kérésre F
2019. dec. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát az ha egy nőnek küldene mèg talán meg is èrtenèm,na de találomra össze-vissza? Meg hát egyèbkènt is hogy jön ahhoz hogy benyomuljon kèrès nèlkül a magánszfèrádba.
2019. dec. 21. 05:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már volt kérdés ez egyik nap, és ott volt a válasz: mert cserébe puncis képet várnak...
2019. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a szexel foglalkozó témában, érdemes a komment végén odaírni az ember korát meg, hogy F mint férfi, vagy N mint nő! Akkor talán meg lehet előzni az ilyen bosszantó privátokat! Még az olyanokat is ami csak annyiból áll, hogy "Szia! Te nő vagy? " 🙂

44F

2019. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert tudják hogy minden ilyen kis riherongy csak erre vágyik.
2019. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!