Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! El tudtok képzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El tudtok képzelni szexmentes párkapcsolatot, ha?

Figyelt kérdés
Ha cserében lenne petting ezerrel, ujjazás, nyalás, csiklósimogatás, minden. Egyszerűen képtelen vagyok egy jót dugni, vagy nincs rendes merevedésem, vagy hamar elélvezek, a méretem sem a legjobb. De imádok ujjazni, nyalni is jól tudok, nem én mondom, hanem más lányok. Cserében én is imádom, ha leszopnak, vagy kézimunkáznak rajtam. Viszont a dugás nem megy jól, talán ezért is nem maradt meg egy lány mellettem hosszabb távon. De van olyan lány vajon, akinek elég lenne behatolás nélküli petting, vagy minimális szex hosszú távon is? Mert sajnos már kezdek kiábrándulni a konkrét szexből, amiért nem megy jól, sokkal jobban élvezem az alternatívákat. Vélemények? 23F

2020. márc. 20. 19:45
1 2
 11/11 SAMpernatural ***** válasza:
Én eltudnám... Az elsőm ilyen volt... szerintem ezzel nincs baj :D
2020. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!