Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! El tudtok képzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El tudtok képzelni szexmentes párkapcsolatot, ha?

Figyelt kérdés
Ha cserében lenne petting ezerrel, ujjazás, nyalás, csiklósimogatás, minden. Egyszerűen képtelen vagyok egy jót dugni, vagy nincs rendes merevedésem, vagy hamar elélvezek, a méretem sem a legjobb. De imádok ujjazni, nyalni is jól tudok, nem én mondom, hanem más lányok. Cserében én is imádom, ha leszopnak, vagy kézimunkáznak rajtam. Viszont a dugás nem megy jól, talán ezért is nem maradt meg egy lány mellettem hosszabb távon. De van olyan lány vajon, akinek elég lenne behatolás nélküli petting, vagy minimális szex hosszú távon is? Mert sajnos már kezdek kiábrándulni a konkrét szexből, amiért nem megy jól, sokkal jobban élvezem az alternatívákat. Vélemények? 23F

2020. márc. 20. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvost ezzel a problémáddal felkerestél már?
2020. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem orvos kell, egyszerűen gyorstüzelő vagyok, és néhány kudarc után már kedvem sincs az egészhez, ez okozza. De nem is ez a része érdekel a kérdésnek, hanem van olyan lány, akinek elég ez?
2020. márc. 20. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De ezen lehet javítani, bizonyos technikákkal...
2020. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a hozzáállásod, akkor nálam "nem" lenne a válasz. És nem azért, mert gyorsan tüzelnél, hanem mert beletörődsz, 23 évesen.

23L

2020. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezen nem lehet változtatni, nagyon rég próbálkozok.
2020. márc. 20. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szakíto ok lenne
2020. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám ezt elképzelni, és szerintem más sem. Nézesd meg magad egy dokival. Lehet hogy neked ez már agyban dőlt el, lehet hogy egy pszichológus is sokat tudna neked ebben segíteni. Nem szégyen vagy "ciki" emiatt segítséget kérni !
2020. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szüz vagyok, és a konkrét aktus egyelöre nem vonz... nem tudom miért. Úgyhogy én el tudnám képzelni a szexmentes kapcsolatot.
2020. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Nekem fontos a rendes szex, önmagában a többi nem áll meg.
2020. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat, hasznosak. Azért is merült fel bennem a kérdés, mert tudom, hogy rengeteg olyan nő, feleség van, aki nem is élvezi a szexet a párjával, neadjisten orgazmusa sincs sosem. De én mindent megtennék, hogy jó legyen a páromnak, mindig a csúcsra juttatnám. Próbálom én edzeni magam rendszeresen, csak sajnos kevés eredménnyel, és már beleuntam ebbe.
2020. márc. 21. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!