Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal pasik, nektek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasik, nektek hogy jonne be egy milf osz hajjal?

Figyelt kérdés

A teste nemcsak ruhaban fiatal es jo, hanem tenyleg. Az arca fiatalos, bar messzirol kevesebb, kozelrol mar vannak rancok.

Sminkeli magat, dogosen oltozik, nem az a szoroslabu hippi.

Esetleg szurke haj kombinalva vmi festett csikkal.

Igazabol kulfoldon osz hajjal vettem eszre, hogy ramkattantak a fiatalok. Erre azonnal festetni kezdtem. De nagyon utalom, a tukorbe nezve jobban utalom a par nap utan megjeleno csillogo feher hajat, mint az oszinte lenovesztest.

Nyugaton meno az osz haj fiatalabban is, de kivancsi vagyok.


2020. márc. 14. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne, még ha van benne egy csík színes is.

Mondjuk a fiatalabb csajokon is tetszik az ezüst, szürke vagy fehér festés. :)


24F

2020. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Megfontolom. Mert inkabb annyinak latszom, amennyi vagyok, minthogy valami messzirol fiatal, kozelrol jajmegse legyek.

2020. márc. 14. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!