Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal pasik, nektek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasik, nektek hogy jonne be egy milf osz hajjal?

Figyelt kérdés

A teste nemcsak ruhaban fiatal es jo, hanem tenyleg. Az arca fiatalos, bar messzirol kevesebb, kozelrol mar vannak rancok.

Sminkeli magat, dogosen oltozik, nem az a szoroslabu hippi.

Esetleg szurke haj kombinalva vmi festett csikkal.

Igazabol kulfoldon osz hajjal vettem eszre, hogy ramkattantak a fiatalok. Erre azonnal festetni kezdtem. De nagyon utalom, a tukorbe nezve jobban utalom a par nap utan megjeleno csillogo feher hajat, mint az oszinte lenovesztest.

Nyugaton meno az osz haj fiatalabban is, de kivancsi vagyok.


2020. márc. 14. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Látnom kéne téged. Franciaországban láttam hasonló nőket, de ők idősebbek voltak, nem voltak dögösek.
2020. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Zenéből se szerettem a retrot ,hát még nőkből!
2020. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fincsi a milf punci is

Lényeg hogy ápolt legyen és jófej :)

23/F

2020. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mégis miért festetted be? Hogy ne nyomuljanak a fiatalok, vagy pont azért, mert azt hitted, így több esélyed van náluk?

Nem tudom, te mennyi vagy, én 30 és egy ideje kizárólag jóval idősebb nőkkel ismerkedem csak. Ha jól áll, csinos vagy, akkor semmi bajom az ősz hajjal.

2020. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azert festettem be, mert a magyar ismerosok meggyoztek, hogy oregit es borzaszto, kint meg teljesen rendben. Meginogtam, mivel valoban a sajat eredeti hajamra vagyom fiatalabb arccal. De jogos, paradoxnak hangzik. Azt hittem, csodalkozasbol is neznek nagyon, mert sokkal fiatalabbnak hisznek.
2020. márc. 14. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyennel el tudnék játszadozni. :)

[link]

2020. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a haja ennyit számítana.

Sokkal inkább lényeges, hogy milyen a temperamentuma, mit tud velem kezdeni, van-e kölcsönös szimpátia.

Szeretek hosszú és mély beszélgetéseket folytatni olyan nőkkel, akinek mondanivalón kívül van érzelmi intelligenciája is.

Fontos, hogy ne dohányozzon, ne legyen agyonsminkelve...

Sosem voltam még ennyivel idősebb nővel, így más kritérium egyelőre nem jutna eszembe.

2020. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lacc80 ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne gond, sőt végre valami természetes. De ahogy te is írtad másoknak is akarsz tetszeni.

Ahogy te érzed, de nekem tetszene.

2020. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy jönne be? Hát meztelen, vagy max. egy combfixbe öltözve, dögösen, tüzesen, vágyakozóan, szexre készen :)

Azaz aki kedveli a "milfeket" azt nem fogja zavarni pár ősz hajszál, mindig az aktuális partnered kérdezd meg mi tetszik neki benned.

2020. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejönne, ha valóban szép a lába.
2020. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!