Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyellem, de kialakult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem, de kialakult bennem a hízás/hizlalás utáni vágy. Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Nem tudok ellene mit csinálni,imádnám,ha valaki engem etetne,esetleg együtt ennénk,híznánk.

2020. márc. 12. 12:13
 1/9 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2020. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hello! (hosszú válasz lesz)


Szerintem egyáltalán nem kell szégyellni ezt a fétist. Ugyanolyan mint bármelyik másik, persze azzal a különbséggel hogy ezt magunkon "hordjuk" ha kiéljük. Nem tudjuk elrakni a szekrénybe vagy fiókba, mert mindig ott lesz rajtunk.


Először is derítsd ki melyik szerep áll hozzád a legközelebb. Feedee, feeder, encourager stb. Ha ez megvan akkor már "könnyebb" dolgod van. Illetve azt is derítsd ki hogy milyen mértékig tetszik ez meddig mennél el, mik a határok neked ebben a fétisben.

Alapvetően két dolgot tudsz csinálni. Kiéled az ilyen vágyakat vagy elzárkózol tőle és elynomod magadban. (Ezzel most nyílván nem mondtam semmi újat.)

Szerintem érdemes kiélni legalább egy bizonyos szintig mert elmúlni nem fog. Mindig ott lesz a vágy hogy te ezt akarod és az elnyomás ideig-óráig tud működni csak.


Feedeeként ondold végig azt, hogy éreznéd magad ha meghíznál, hogy éreznéd magad emberek között, nem zavarna téged hogy kövérebb vagy, nem lennél zavarban tőle vagy takargatnád hogy mások ne lássák. Tehát ha nem csak otthon tudnád ezt "büszkén" viselni. Ha úgy érzed magaboztos lennél egy pufibbb testben is akkor hizz meg és élj olyan testben amilyenben jól éreznéd magad. Ha ez az önbizalom nincs meg vagy nem vagy biztos benne akkor próbáld ki azt hogy hízol 10-15kilót az már eléggé látszik, és teszteld magad. Ha minden oké akkor folytasd és hízz tovább addig ameddig szeretnél.


Feederként nagyon más a helyzet, mert ott inkább elsősorban erős érzelmi támasz kell hogy legyél a másik félnek. Persze ha párkapcsolatról van szó. Illetve nem szabad erőltetni a hízást mert míg te csak az élvezője vagy a fétisnek a másik az alanya. Főként ha a másik nem biztos magában akkor nem kell erőltetni, inkább várni amíg ő is megszerzi azt a magabiztosságot ami ehhez kell. Ilyenkor erős érzelmi támasznak kell lenni és biztosítani a másikat arról hogy neked úgy ahogy van ahogy kinéz és amilyen mindig tökéletes lesz.


Ha közösen híztok akkor van szerintem a "legegszerűbb" dolgotok. Hiszen ugyanazon mentek keresztül, ugyanazok a kérdések, kétségek vannak bennetek. Egyformán tudjátok támogatni egymást, megerősítést adni, bíztatni.


A másik dolog hogy nehéz lesz ehhez partnert találni. Nincs sok ilyen ember, még kevesebb akik vállalják is akármelyik szerepről is van szó. Sokan csak az online felületeken magabiztosak és vállalják ezt fel, amint személyes találkozásra vagy komolyabbra fordulna a dolog úgy eltűnnek mintha nem is lettek volna. És még ha lesz személyes találkozó akkor sem biztos hogy jól sül el a dolog. Főleg meg vagy lőve ha férfi feedee vagy és ehhez keresnél női partnert. Na az olyan mintha egy havas tájon fehér nyulat szeretnél fogni. Szinte lehetetlen. Az meg szintén elég ritka hogy olyan csajt találj akinek nincs ilyen fétise de re elmondod neki és támogat benne nem abban a pillanatban otthagy. Ha mondjuk tetszenek neki a mackós srácok akkor még oké, de te nem mondod el hogy szeretnél még kövérebb lenni akkor megint ott vagy hogy titkolózol es félig-meddig elnyomod magadban ezt a vágyat. Bár ez a verzió még mindig jobb talán. Szóval elég bonyolult ez.


Tehát alaposan gondold át mielőtt belevágsz, de ha elhatároztad magad akkor hajrá!


27/f

2020. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi olyan pedig:D

Én is imádok hízni és én is arra vágyom legjobban, hogy egy megfelelő partnert találják ehhez egy nagyon dekoratív hölgyemény személyében. Feederism fétis és vagy. Ennek is van több ága, az egyik az etető a másik a aki eszik, vagyis hízik, vagyis az etetett személy. Engem is mindkettő vonz,de legjobban azt élveznek, ha együtt hizhatnék a pàrommal, vagyis mutual gainer lehetnek.

Eszméletlenül rajongok az iszonyatosan hatalmas női idomokert, és úgy érzem, egyszerűen nincs számomra túl nagy. Egyébként a fetissel kapcsolatban nincs mit tenni, meg kell élni, különben belső frusztráció is lesznek, hidd el, tudom😏 Egyébként 146kg vagyok most, és mellé 173cm, de még szeretnék nagyon sokat hízni.

Te hány kiló vagy és mennyire akarsz hízni?

2020. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
kérdező, sikerült megélned a vágyaidat, vagy elnyomtad őket?
2020. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem sikerült,nincs hozzá partner :(
2020. nov. 16. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet veled azóta? Sikerült párt találni? Híztál azóta vagy fogytál? Hány kiló vagy jelenleg?
2023. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Változatlan a helyzet.
2023. júl. 25. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező (és a többiek is), írjatok nyugodtan! 31/F, hasfétises vagyok.
2023. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas és hány kiló vagy?
2023. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!