Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tesztek ha először szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha először szeretnétek bekapni az aktuális partnernek, de megérzitek hogy rossz szagú?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én mindig csak igényes férfiakkal voltam együtt
2020. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kapom be.
2020. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék - de igénytelen pasival amúgy sem kezdek.
2020. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es valaszolo, plusz ha megis, hat be nem kapnam, az a minimum.
2020. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem fogom bekapni.
2020. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet ugye az is, hogy mondjuk picit megizzad, mert valamilyen okból nem volt alkalom zuhanyozni, vagy mondjuk egy nyári fél éjszakás buli után.

Ilyenkor nem kertelnék, kedvesen szólok, hogy ráférne egy pancsi.

Ha viszont valami irgalmatlan penetráns szagú lenne, mint aki az alsógatyát is 4x fordítva veszi fel ugyanazt, és a zuhanyzónak is minden másnap (karácsony meg húsvét) mutatkozik be... Na annak ajtó lenne.

2020. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!