Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése 26...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése 26 évesen egyéjszakás kapcsolatban? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szűzhártyám már nincs meg, masztizni szoktam de az kevés már.

Előzőleg is feltettem a kérdést, de törölték, nem láttam a válaszokat rá,remélem így maradhat.


2020. febr. 28. 08:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
70%
volt lány ismerősöm aki így csinálta. Túlesett rajta, fellélegzett, és utána nekiment az éjszakának és azóta már sok kalandja volt. Azt mondja, hogy visszatartotta. (előtte 2 évig kavargatott egy sráccal és nagyon apró lépésekkel mentek egymáshoz. Szerintem ha most látná a srácot neki esne és dugnának egy jót, nem húzná így)
2020. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Én is így vesztettem el, amire nagyon nem vagyok büszke, viszont legalább már nem agyalok többet ezen a témán. Utána nem sokkal később összejöttem egy sráccal, akivel amúgy is elveszítettem volna. Azóta már nem vagyunk együtt. Szerintem a szüzesség téma kicsit fel van fújva, de ez csak az én véleményem.


21/L

2020. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásban nagyobb a rizikó, hogy kellemetlen élmény lesz, ha nem jó partnert fogsz ki. Ha van idő ismerkedni, akkor azért nagyobb eséllyel kiszűrőd, hogy mit várhatsz az adott embertől. Én ismerkednék a helyedben, de nem kötném egyből a pali orrára, hogy szűz vagy.
2020. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!